Wpis z mikrobloga

2 tygodnie po rozstaniu a ja dalej nie mogę funkcjonować i spać.

Zostałem bez ukochanej dziewczyny, zostałem bez odpowiedzi co się stało, z dnia na dzień musiała wszystko przemyśleć.

Rozstanie to 4 godziny jej płaczu i wspominanie przez nią wszystkich rzeczy jakich będzie jej brakować oraz pięknych wspólnych chwil. A na pożegnanie to co zawsze: "Jedź bezpiecznie, będę za Tobą tęsknić".

Dziewczyna idealna dla mnie. Myślenie o wspólnej przyszłości z obu stron. Radość z wspólnych chwil.
Wszystko dążylo bardziej do małżeństwa, niż rozstania.

Nie wiem i nie rozumiem co się stało.
Oficjalna odpowiedź: "Wszystko było dobrze, ale zabrakło miłości z mojej strony".
Nasi znajomi także zaskoczeni. Nikt nie spodziewał się że coś takiego się wydarzy.

#zwiazki
  • 133
@klossser: dla mnie 100% bolec, mogę się mylić ale skoro taki idealny jesteś to czemu z Tobą zrywa? Skoro coś jej nie pasuje to czemu nie powie? Czemu wcześniej tego nie robiła i nie dała Ci ewentualnej szansy na poprawę?

Opieram się na swoich doświadczeniach, bo mnie też moja poprzednia z dnia na dzień zostawiła, a 2 tygodnie później spotkałem ją z nowym gościem na mieście. Postaraj się dowiedzieć DLACZEGO, jak
@MekaS: Przykład mojej siostry, która zerwała ze swoim obecnym mężem po 1 roku znajomości na 5 miesięcy z bardzo podobnego powodu: nie wiem czy chcę z Tobą być.
Aktualnie są od 18 lat są szczęśliwym małżeństwem

Także są różne sytuacje
@klossser: To minie. Dostałem ostatnio bardzo dobrą radę - nie uciekać od tego smutku tylko starać się go objąć i zrozumieć. Ja po rozstaniu dokonałem takiego samorozwoju (najbardziej to chyba psychicznego, ale też materialnego, fizycznego i innych), że stoję z 5 szczebli wyżej niż stałem rok temu. A miesiąc po rozstaniu traciłem wręcz oddech ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podrzucam ci bardzo dobry filmik, odpal sobie wieczorem. Jest
swerve - @klossser: To minie. Dostałem ostatnio bardzo dobrą radę - nie uciekać od te...
@klossser: przykro mi Mireczku, ale te wypalenie z jej strony świadczy tylko o innym bolcu. Jeśli zdarzy się tak, że będzie chciala wrócić bo tęskni itp, to ja #!$%@?, bo jej pewnie z tamtym nie wyszlo, a boi sie być sama. Tfu na takie dziewczyny ( _)
@lastro:
Nie ma. Jeśli ma to musiałaby się kryć mocno.
Częstotliwość naszych spotkań się nie zmniejszała, nie unikała kontaktu. Aż do ostatniego tygodnia przed decyzją o rozstaniu. Kiedy to poinformowała że potrzebuje spokoju żeby wszystko przemyśleć.
Dodatkowo jest to dziewczyna szczera do bólu. Pytałem czy kogoś poznała i jestem pewny że tak nie było.

A jeśli kogoś poznała to i tak się dowiem. Mamy dużo wspólnych znajomych a i kontaktu z
@klossser: jeżeli chcesz porady to moge Ci powiedziec tylko tyle, zapomnij i znajdź hobby. Trzeba wziąć sie w garść, spiąć dupe i nie użalać się nad sobą. Sam kiedyś to przezywalem i zaczalem pić, jakoś mi to nie pomogło, polecam Ci sporty typu silownia, wspinaczka, coś co dodaje adrenaliny, oraz spędzaj jak najwięcej czasu ze znajomymi, którzy beda normalnie z Toba gadac, a nie robić pajacerke i pytać o rozstanie