Wpis z mikrobloga

Żal mi #rozowepaski które przejdą taki horror, a w upolitycznionym sądzie staną na przegranej pozycji wobec skrajnej logice prawicy. Okej gwałciciel dostanie karę wiezienia, ale kobieta ma nosić jego "owoc miłości i życia", wychować jak swoje i kochać całym sercem, a jeśli nie i zrobi skrobanke może dostać więcej niż gościu za gwałt.

#bekazprawakow #bekazpisu
G.....t - Żal mi #rozowepaski które przejdą taki horror, a w upolitycznionym sądzie s...

źródło: comment_nnRpLa5d1lhKAJwBAgVnc0klGYy8JiNh.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 32
@agaja ty tak poważnie, chcesz żeby kobieta służyła przez rok za inkubator? Jak pomyślę, że ktoś miałby mi zgwałcić narzeczoną, a ta w ramach światopoglądu bardzo smutnych ludzi miałaby jeszcze 9 miesięcy chodzić w ciąży, bo komuś się tak zamarzyło, to mi w środku niedobrze z obrzydzenia, że można być takim cynicznym #!$%@? bez serca. Wstyd i zażenowanie, że jesteśmy tego samego gatunku. Codzienna pamiątka miłej przygody.
  • Odpowiedz
To, że życie jakiejś kobiety jest doszczętnie zniszczone, to nie jest powód do radości!


@Shanny: a wskaz mi, gdzie to napisalam. To, ze ktos da takiemu dziecku milosc, ktorej nie jest w stanie dac (co zrozumiale) matka, nie oznacza,ze cieszy sie z tego, co ją spotkalo. Idiotyczna logika..

@Krobelus: @Strahl: ja nie pisalam, co ja chce i co ja uwazam.
Ja odnioslam sie jedynie do tego, ze nie jest prawda, ze ktokolwiek kaze takiej
  • Odpowiedz
@Gasquet: o ile wiem to za aborcję poza granicami kraju nie będzie kar lub ścigania niedoszłych matek. Obecnie to tak działa, na każdym forum polecają kliniki w Czechach, Słowacji i Niemczech gdzie za opłatą zrobią co sobie zażyczysz. Ta ustawa to będzie kolejna fikcja. Pewnie nawet nie przejdzie przez sejm jak każda poprzednia dyskusja na ten temat jest zasłoną przy podnoszeniu podatków. Po tym jak ustawy przejdą dyskusję się wyciszy
  • Odpowiedz
To, ze ktos da takiemu dziecku milosc, ktorej nie jest w stanie dac (co zrozumiale) matka, nie oznacza,ze cieszy sie z tego, co ją spotkalo. Idiotyczna logika..


@agaja: Pytanie, czy to powinien być argument, że ktoś "z radością" będzie czekał na adopcję tego dziecka (zapewne nie wiedząc, że pochodzi z gwałtu). Mnie po prostu razi używanie słów typu "z radością" w tym kontekście. Razi mnie jako kobietę.
  • Odpowiedz
  • 1
@LAN_gusta

W TVP3 miał tak powiedzieć w jednym z wywiadów, automatycznie powstały memy, które były podawane na twitterze między innymi przez byłego ministra sprawiedliwości R. Sikorskiego.
  • Odpowiedz
@Gasquet: tabletka dzień po zapobiega zapłodnieniu, więc wkraczamy w obszar obrony życia niepoczętego, za kilka lat projekt ustawy penalizującej menstruację.
  • Odpowiedz
@Shanny: to nie jest zaden argument "rodz bo ktos inny chc emiec dziecko", bo wnioskuje, ze tak zrozumialas to, co napisalam.
W zadnym wypadku nie mialam tego na mysli.
Chodzilo mi o to, ze jezeli kobieta to dziecko urodzi, nikt jej nie zmusza do zatrzymania.
To, ze ktos inny powita to dziecko ako dar, to sprawa niejako rownolegla i w zadnym wypadku nie umniejszajaca cierpieniu zgwalconej.
Wskazywalam, ze sa rozne
  • Odpowiedz