Wpis z mikrobloga

Siostra Eliza Myk, prowadząca ośrodek dla niechcianych dzieci, o obrońcach pro-life:

Od tych osób doświadczyłam osobiście niechęci do naszych domów dla niepełnosprawnych dzieci. Kiedy podjęłyśmy z siostrami walkę o budowę nowego Domu, słyszałam, że to bez sensu. A kiedy mówiłam o trudnościach związanych z budową, słyszałam: "Masz to na własne życzenie". Te osoby w ogóle nie były poruszone, kiedy mówiłam, że nie możemy dopuścić, aby chłopcy byli pozbawieni po raz kolejny swojego domu. Jakby nie wierzyły, że może na takich dzieciach komuś zależeć. Chętniej stwierdzały, że budujemy ten dom dla własnej chwały, itp. a dziś publicznie opowiadają się za życiem. To się nazywa hipokryzja?


#hipokryzja #prawackalogika #neuropa #aborcja
Pobierz
źródło: comment_SlcI04QrJkzTd7gIvHWWnSHKui8wzDWT.jpg
  • 25
przeciez nie od dzis wiadomo, ze te ruchy prolife to sa ludzie pozbawieni empatii


@ZaplutyKarzelReakcji: Dowodem na to jest pokazywanie drastycznych zdjec płodów małym dzieciom. Nawet pod przedszkolem z tym stali. To świadczy o pogardzie wobec żyjących dzieci, a ta cała obrona nienarodzonych to niejednokrotnie polityczny lans i odchył medyczno fanatyczny.
@NapalInTheMorning: ludzie w tzw. 'prolife' to najwieksze #!$%@? jakich nosiła matka ziemia myślę, że gdzieś tam na końcu do czego oni się nigdy nie przyznają trzeba było by sobie powidzieć, że dla nich seks jest abstrakcją / czasem przeszłym/ kościelnym obowiązkiem i oni nie rozumieją, że #!$%@? się to nie jest jakieś uczestnictwo w rytuałe starania się o dziecko tylko zwykła potrzeba biologiczna ale nie młoda śmieciara ktora pokazuja w telewizji
@NapalInTheMorning: widzisz co się dzieje - idziesz na wybory glosujesz za opcją, która się nie wącha z takimi #!$%@? temat jest zamknięty przestańcie się nakręcać z takimi ludźmi nie ma dialogu to skrzywieni fanatycy.
przeciez nie od dzis wiadomo, ze te ruchy prolife to sa ludzie pozbawieni empatii


@szurszur: Dowodem na to jest pokazywanie drastycznych zdjec płodów małym dzieciom. Nawet pod przedszkolem z tym stali. To świadczy o pogardzie wobec żyjących dzieci, a ta cała obrona nienarodzonych to niejednokrotnie polityczny lans i odchył medyczno fanatyczny.

No tak, bo parady gejów wcale nie brzydzą, nie tylko dzieci ale i dorosłych.
No tak, bo parady gejów wcale nie brzydzą, nie tylko dzieci ale i dorosłych.


@dlouhy: A brzydzą, w szczególności dzieci? Bo wiesz, już wielokrotnie było mówione, że przy tych (zmontowanych) zdjęciach płodów dzieci płaczą, boją się i mają później koszmary, natomiast nie słyszałem jeszcze, żeby jakieś dziecko rozpłakało się na widok zwykłych ludzi idących z kolorowymi flagami.
Dowodem na to jest pokazywanie drastycznych zdjec płodów małym dzieciom. Nawet pod przedszkolem z tym stali.


@szurszur: W odpowiedzi trzeba pokazywać zdjęcia mocno upośledzonych narodzonych dzieci. Może da to komuś do myślenia.
@alkan a czy ja pisałem, że dzieci płaczą na widok maszerującej grupy ludzi lubiących w pupala? Pisałem o obrzydzeniu.
Zmontowane? Pierwsze czytam, zdanie bez pokrycia.
Nigdy będąc dzieckiem się nie popłakałem na widok zdjęcia zwłok.
Chwila, chwila - zmontowane zdjęcia, rzekomy płacz dzieci na ich widok. Czyli piszesz, że dzieci płaczą na widok fotoszopki? Zresztą nie muszą patrzeć na coś co wywołuje u nich płacz. U mnie płacz wywołuje cebula, co nie