Wpis z mikrobloga

Przy okazji #czarnyprotest uświadomiłem sobie, że prawicowe #rozowepaski to grupa społeczno-polityczna której NAJBARDZIEJ nie lubię. Bo jak kuce prawiczki krzyczą, że loszki to #!$%@? a #feminizm to nazizm, to wiadomo, beka xD Ale jak kobiety atakują inne kobiety, które walczą o prawa ich wszystkich, to jest dla mnie jakaś abstrakcja.

Jesteś kobietą i nie popierasz czarnego protestu? Nie idę z tobą do łóżka xD

#neuropa #czarnypiatek #aborcja #bekazprawakow
  • 53
@NieBojeSieMinusow: Czyli kobiety majace swoje zdanie takie jak Ty sa spoko, a te ktore nie maja takiego jak Ty nie sa? xD Pomijajac to czy jestem za aborcja czy nie, najgorszy argument jaki slyszalem na tym protescie to:

"plod jest do 3 miesiaca tylko zlepem komorek"... no ale w sumie my wszyscy czym jestesmy, jak tez nie zlepem komorek?
@agataen: no jedynym postulatem głównym było chyba jednak "nie zaostrzac", ew zliberalizować XD ja poszłem z paskami ze studiów to tylko to słyszałem ale może my byliśmy na jakimś #!$%@? proteście XD
@agataen: a kobiety i tak sobie ją będą robić jak trzeba będzie to pojadą za granicę i zrobią, szkoda że tylko te bogate albo które mogą pożyczyć. taka zwykła kobieta to nigdy aborcji sobie niezrobi bo jej nie będzie stać. i czy jest legalna czy nielegalna to tu nic nie zmienia eh
@cesarskie no właśnie mówię przecież że mi się to nie podoba. Natomiast uważam że to kwestia moralności i kto chce to ja zrobi. Dlatego też nie udzielam się w protestach tego typu bo nie zgadzam się z ich przesłaniem, aczkolwiek nie mam bolu dupy o to że ktoś na te protesty chodzi. Jednak jestem uczulona na pieprzenie typu 12 tygodniowy płód to zlepek komórek bo to biologiczna nieprawda. I jestem za tym