Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po raz kolejny łapię się na tym, że trochę czasu minęło od ostatniego #rozdajo ¯\_(ツ)_/¯
Dlatego przyszedł czas na kolejne!

Niebawem otwieramy nowy lokal #pasibus w #lodz #manufaktura -> https://goo.gl/8WS8Gu

Wiem, że na mikro przewija się trochę Pasibrzuchów, dlatego spośród spośród WSZYSTKICH plusujących wybierzemy 15 osób na darmowego burgera + rozdamy dwie PASI CZAPKI... <3
Do dzieła PASIBRZUCHY!

pietrekpietrek - Hej Mireczki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po raz kolejny łapię się na tym, że tro...

źródło: comment_K30wXTR76KuX9CBYSChFhLM4Mqn8Zm2S.jpg

Pobierz
  • 83
trafiaja sie przerosty i nawet w najgorszym momencie chrzastki, ale to jest swiadomy kompromis (...) dowod na to ze to mieso mielone przez nas z miesa a nie jakiejs papki


@pietrekpietrek: Sugerowanie, że obecność NIEJADALNYCH części zwierzęcia w mięsie świadczy o jego wysokiej jakości - marketing lvl pasibus. Co za motłoch łyka takie tłumaczenie. xD
Zamiast napisać prawdę: "tak, 5 lat temu mieliśmy jeden punkt sprzedaży i dbaliśmy o jakość mięsa,
@pietrekpietrek: tak przy okazji. Kilka razy zdarzyło mi się usłyszeć, że "niestety dużych burgerów już nie ma". Wiadomo, zawsze takie coś może się zdarzyć, ale może w takim wypadku propnujcie jakiś rabat na kulki serowe? Człowiek przychodzi głodny, a przez to zły i jeszcze tak niemiłe rzeczy mu mówicie.
@pietrekpietrek: Co się dzieje z kuleczkami serowymi? Na początku sporadycznie zdarzały się kiepskie na Świdnickiej, teraz praktycznie co zamawiam to jakieś niedopieczone, w środku zamiast ciągnącego się sera to zmielone grudki :|
@Ravill: hej, zmielone grudki mnie nie dziwia bo to jest mieszanka dwoch zmielonych przez nas serow wiec innej opcji byc nie moze, ale bardzo dziwi mnie fakt tego ze sie "nierodobione" tak byc zdecydowanie nie powinno... czy zgłaszałeś moze te sugestie obsłudze?
@pietrekpietrek: Yep, teraz nawet proszę o "dobrze wysmażone" bo wygląda mi to na zbyt krótki czas w oleju. Na początku myślałem, że to tylko mi się tak wydaje, ale moi znajomi również na to zwrócili uwagę. Wrzucę Ci zdjęcie następnym razem ;)