Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po raz kolejny łapię się na tym, że trochę czasu minęło od ostatniego #rozdajo ¯\_(ツ)_/¯
Dlatego przyszedł czas na kolejne!

Niebawem otwieramy nowy lokal #pasibus w #lodz #manufaktura -> https://goo.gl/8WS8Gu

Wiem, że na mikro przewija się trochę Pasibrzuchów, dlatego spośród spośród WSZYSTKICH plusujących wybierzemy 15 osób na darmowego burgera + rozdamy dwie PASI CZAPKI... <3
Do dzieła PASIBRZUCHY!

pietrekpietrek - Hej Mireczki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po raz kolejny łapię się na tym, że tro...

źródło: comment_K30wXTR76KuX9CBYSChFhLM4Mqn8Zm2S.jpg

Pobierz
  • 83
@luz3r: Przez przypadek usunąłem to przeklejam komentarz niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja za każdym razem, 3 zamówienia, 6 burgerów i nie dałem rady zjeść, bo nawet nie dało się pogryźć. Dlatego chciałbym się dowiedzieć o co chodzi, bo burgery mają dobre, pasifrytki też, a przez to mięso nie zamawiam

@pietrekpietrek: jadłem i nie rozumiem dlaczego mięso w burgerach jest tak żylaste, pełne jakichś przerostów, których
@luz3r: A gdzie zamawiałeś? Bo ja dwa razy na pewno Wrocław Bielany i to samo, trzeci raz nie pamiętam, a różnica w czasie to dobre kilka tygodni. Serio myślałem, że to jakiś pech, bo kupa osób tam je, no ale 3 razy pod rząd? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ps. Jak patrzę po opiniach Google to nie jestem jedyny, bo kupa osób narzeka na "chrząstki" w mięsie czy
@sabtuzdeamon: oj bo taki kupon :P

@PorryHatter: oj temat rzeka. jestem swiadomy, ze trafiaja sie przerosty i nawet w najgorszym momencie chrzastki, ale to jest swiadomy kompromis dlatego aby mieso bylo grubo mielone i tylko raz. niektorych niestety to obrzydza, czego osobiscie nie rozumiem bo to wrecz dowod na to ze to mieso mielone przez nas z miesa a nie jakiejs papki... ale jeżeli mówisz ze tyle razy na to
@pietrekpietrek: spoko, rozumiem, rozumiem też, że za tę cenę nie dostaniemy mięsa z jakiejś polędwicy wołowej, bo coś za coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale fajnie byłoby dobrać tak parametry jakość / grubość mielenia / cena, żeby to jakoś grało, bo widzę, że sporo osób na to narzeka też na Googlu. Sam mam po drodzę do was i tylko przez to mięso nie kupuję, bo same burgery