Wpis z mikrobloga

Wczoraj rozmawiałem z kolegą, który prowadzi dużą firmę (zatrudnia 160 osób) zrobił zebranie w związku z zakazem handlu bo już nie mógł patrzeć na oszołomów co się w firmie cieszyli jak to fajnie ze mają wolne niedziele, a #pis i #dobrazmiana taka fajna, generalnie wszyscy się cieszyli jak @skinnydog: ze ich żona nie idzie do pracy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Efekt?

W związku z tym ze będą już 3 niedziele wolne w tym miesiącu (święta dochodzą) zapowiedział ze zwolni 20 osób ponieważ nie będę już potrzebne, dodatkowo ci co zostaną będą zarabiać około 10-15% mnie ponieważ niedziele były liczone 150%...

Chyba już więcej nie zagłosują na PiS... odczują po portfelach to się obodzą

#zakazhandlu

Ludzie jak po pierwszym miesiącu zobaczą ze mniej przez to zarabiają to dopiero będzie płacz. #polityka
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crest: fakty są takie ze zwolni 20 osób. Tyle w temacie, twoje domysły są z tyłka wzięte. Skąd te twoje wycieczki osobiste? Skąd wiesz ze nie jestem bogaty i nie mam dziewczyny? Nic o mnie nie wiesz
  • Odpowiedz
@crest: nie przejmuje się, dziwie sie ze sie do mnie doczepiłeś i nie wiem skąd wnioski ze wymyślam sobie kolegów. Jak nie masz nic ciekaweho do dodania to lepiej nic nie pisz
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: wiesz co jest najgorsze? Ze to nie jest trolling, historia prawdziwa. Przeraża mnie poziom młodych ludzi, widać socjalizm w narodzie silny. To się nie zmieni dopóki w szkołach będą uczyć religii zamiast podstaw ekonomii
  • Odpowiedz