Wpis z mikrobloga

Wczoraj rozmawiałem z kolegą, który prowadzi dużą firmę (zatrudnia 160 osób) zrobił zebranie w związku z zakazem handlu bo już nie mógł patrzeć na oszołomów co się w firmie cieszyli jak to fajnie ze mają wolne niedziele, a #pis i #dobrazmiana taka fajna, generalnie wszyscy się cieszyli jak @skinnydog: ze ich żona nie idzie do pracy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Efekt?

W związku z tym ze będą już 3 niedziele wolne w tym miesiącu (święta dochodzą) zapowiedział ze zwolni 20 osób ponieważ nie będę już potrzebne, dodatkowo ci co zostaną będą zarabiać około 10-15% mnie ponieważ niedziele były liczone 150%...

Chyba już więcej nie zagłosują na PiS... odczują po portfelach to się obodzą

#zakazhandlu

Ludzie jak po pierwszym miesiącu zobaczą ze mniej przez to zarabiają to dopiero będzie płacz. #polityka
  • 108
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 506
@thestructor: ot typowy prywaciarz znalazł "dobre" wytłumaczenie na zwiększenie produktywności przy jednoczesnym obniżeniu kosztów (ʘʘ)
Ustawa tragiczna, ale nie ma związku z ta sytuacja.
  • Odpowiedz
Chyba już więcej nie zagłosują na PiS


@thestructor: nie liczylbym, ze tak szybko to nastapi. Teraz jest hossa... to wszystko tak naprawde uderzy w ludzi gdy przyjdzie kolejny euro-kryzys. To wszystko staje sie coraz mniej elastyczne, coraz bardziej obostrzone, do tego doszly betonowe buty dla gospodarki czyli 500+ / emerytury... Zniszczona wiarygodnosc PL...
  • Odpowiedz
zapowiedział ze zwolni 20 osób


@thestructor: to jasne od początku jak 2 i 2 to 4 . Ludzi którzy #!$%@? ,, ale w tych biedronkach wreszcie ludzie odpoczną'' tez spotkałem, naprawdę istnieją tacy debile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pk347: w sumie nie wiadomo jakie beda sondaze za jakies 2 miesiace. Prostego czlowieka bardziej boli, ze w niedziele nie moze isc na zakupy niz gwalcenie konstytucji, ograniczanie jego praw obywatelskich czy rujnowanie stosunkow z sojusznikami na calym swiecie. To ostatnie nawet jest paliwem elektoratu pis, bo ten mysli ze tak buduje sie wlasnie silna pozycje. Wmowiono temu narodowi, ze ukladanie sie i bliska wspolpraca z potegami gospodarczymi to „kleczenie”.
  • Odpowiedz
@Ciastek993: ja mam firmę która nie pracuje w niedziele i sobotę, ale gdybym miał 7 dni w tygodniu to pewnie tez bym ograniczył cześć załogi. Po co mam płacić ludziom za siedzenie w domu?
  • Odpowiedz