Wpis z mikrobloga

@enzojabol: No ja nie przeczę cały czas, że w Warszawie są piękne miejsca, co śmieszne dla większości niesamowite piękno dostrzegam np. w parku Kępa Potocka, ale jest wiele miejsc w których muszę czasami bywać (i nie są jakimiś odchyłami patologicznych dzielnic które są w każdym mieście) i mnie to przytłacza, centrum - ok nie bywam tam jak nie muszę, ale nie można udawać, że to miejsce nie istnieje skoro to pierwszy
@dominic0: Tu bardziej nie chodzi o poszczególne piękne miejsca, ładne widoczki bo to jest ładne wszędzie ale o całość osiedli, dzielnic nawet. Z takich konkretnych, zwykłych ale dla mnie pięknych miejsc to na zdjęciu poniżej masz osiedle na którym się wychowałem - Stegny Południe i znajdujące się w jego środku fontanny i plac zabaw.

Z innych, pięknych miejsc w mojej najbliższej okolicy to np. stara Sadyba - zielona, z urokliwymi uliczkami,
Pobierz enzojabol - @dominic0: Tu bardziej nie chodzi o poszczególne piękne miejsca, ładne wi...
źródło: comment_vE3k2jLja0SsuhuwzvNXQic9kUTKNp5c.jpg
Lol. Wrocław miażdży Warszawe. Szczecin też. Bydgoszcz, Poznań czy Kraków może nie miażdżą ale wyglądają lepiej.


@50HerbatGreya: Pogrubione miasta to jedno wielkie xD

Zresztą... wymienianie tu takiej Bydgoszczy, w której mieszka 5 razy mniej ludzi niż w Warszawie jest naprawdę kretyńskie. Będziesz zestawiał Bydgoszcz z Suwałkami? Bo to taka sama różnica pod względem liczby ludności.

W Polsce Warszawę sensownie można zestawiać jedynie z Krakowem, Łodzią, Poznaniem, Wrocławiem i całym Trójmiastem
@enzojabol: No dobra, nie czuję tego, naprawdę, może się wybiorę na żywo zobaczyć bo to jednak streetview, ale coś mi się zdaje, że mamy niesamowicie inny pogląd na takie rzeczy, no ale cóż, każdy ma własne zdanie.
Zresztą... wymienianie tu takiej Bydgoszczy, w której mieszka 5 razy mniej ludzi niż w Warszawie jest naprawdę kretyńskie. Będziesz zestawiał Bydgoszcz z Suwałkami? Bo to taka sama różnica pod względem liczby ludności.


@enzojabol: definiujesz piękno przez wielkość? bo ja nie. przy tym podejściu to żadnego miasta nie można porównać do Warszawy....

Sensownie bo ty tak piszesz? A argumenty to mucha zjadła?

Szczecin ma bardzo fajną pierzejową zabudowe o układzie gwiaździstym. Bydgoszcz
No dobra, nie czuję tego, naprawdę, może się wybiorę na żywo zobaczyć bo to jednak streetview, ale coś mi się zdaje, że mamy niesamowicie inny pogląd na takie rzeczy, no ale cóż, każdy ma własne zdanie.


@dominic0: A z ciekawości, nie atakując - gdzie mieszkasz? Bo pamiętaj że tutaj mówimy o mieście, naprawdę dużym mieście. Nie można spodziewać się jakichś sielskich krajobrazów a biorąc pod uwagę historię Warszawy i jej rozwój
Jedna z ładniejszych stolic państw w Europie.


@ciezka_rozkmina: Nie tyleż opinia niepopularna, co nieprawdziwa. A Berlin, Praga, Lizbona, Wiedeń, Paryż, Moskwa, Rzym, Madryt, Wilno? Pięknie położone Oslo? Powiedziałbym że (z tych w których byłem) Warszawa wyprzedza Mińsk, Kijów, może Bratysławę (choć tu mam wątpliwości), Belgrad.

Co w Warszawie takiego ładnego? Chaotyczna zabudowa? PKiN i dziki dworzec autobusowy pod nim? Wisła która zamiast być ozdobą miasta, gdzie koncentruje się całe życie, dzieli
@klaun-szyderca: Sugerujesz, że wiesz lepiej co mi się podoba a co nie? Musisz mnie dobrze znać, żeby wiedzieć co myślę o Warszawie i jaka jest moja opinia na ten temat. xDDD
Edit: chyba, że nie rozumiesz znaczenia słowa opinia. W tym wypadku polecam powtórzyć szkołę podstawową ¯\_(ツ)_/¯
wyjście z dworca i zobaczenie Pałacu Kultury robi na mnie za każdym razem mega dobre wrażenie


@Lucignolo: Jak PKiN może robić dobre wrażenie? Nosz #!$%@? mać. Przeglądałeś mapy przedwojennej Warszawy?
Widziałeś jakie zajebiste centrum miała? Żeby w stolicy mojego kraju wybudować takiego potworka, wstyd #!$%@?. A piszę to z pozycji człowieka, który w miarę lubi Warszawę.