Wpis z mikrobloga

@drSin gdzie tak fajnie?


@sortris: Jeśli chodzi o mnie to niecałe 80 km od Warszawy, ale szczegółów swojego miejsca zamieszkania nie zdradzę. Generalnie wystarczy się wyprowadzić na obrzeża Warszawy, w pobliżu jakichś zielonych terenów w mniejszej miejscowości. Ale to oczywiście kwestia gustu a jak wiadomo 'gust jest jak ch*j, każdy ma swój'.
Mnie osobiście Warszawa powoli wykańczała. Ciągły szum/hałas, który utrudnia zasypianie, wszędzie tak daleko, że nawet jak masz
  • Odpowiedz
Mnie osobiście Warszawa powoli wykańczała. Ciągły szum/hałas, który utrudnia zasypianie, wszędzie tak daleko, że nawet jak masz blisko znajomych to czeka cię godzinna wyprawa i żadnej ze stron nie chce się dupy ruszyć, dlatego każdy zaprasza do siebie a sam to już niechętnie się wybierze, a jak chcesz się wybrać do lasu na spacer (np kabackiego) to zamiast ciszy i spokoju masz tyle samo ludzi co w supermarkecie.


@drSin: ale
  • Odpowiedz
@sortris: #!$%@? miasto be charakteru co tylko udowadnia te zdjęcie. Zero polotu, zlepek kilku wieżowców, starych budynków i #!$%@? muje xD Ponadto przypominam, że warszawa jest większa niż te 3-4 budynki, które katuje się przez cały rok xDDDD to tak jakby kadrować grubą pannę do ryja tylko, bo reszta jest brzydka jak noc. Podobnie jest z warszwą xD
  • Odpowiedz
ale #!$%@? xD po pierwsze zależy gdzie mieszkasz, są ciche dzielnice.


@Dolan: no co ty? nie wiedziałem?
Jak chcesz mieszkać po drugiej stronie miasta i dojeżdżać 1,5h do pracy i spowrotem to twoja sprawa. Ja mieszkałem w conajmniej 6ciu różnych miejscach w Wawie i tylko raz mieszkałem w 'fajnej' (zgodnej z moimi oczekiwaniami) dzielnicy i to był czas kiedy przy najlepszych wiatrach traciłem tylko 2,5h dziennie na dojazd do pracy.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: imprezuje przy wisle ale w krzakach #!$%@? xD wiesnioki, zobaczcie jak to wyglada w innych miastach. Bo siedzenie na obsranych schodkach czy zdewastowanej plazy to nie oznacza, ze jest to miejsce odpowiednio przygotowane na cos takiego. Ewentualnie te wasze pawilony. Efekt tesknoty za wschodem xD
  • Odpowiedz
imprezuje przy wisle ale w krzakach #!$%@? xD


@bajceps: Napisałem Ci o klubach i lokalach z szamą. Poza tym szkoda dyskutować z Tobą bo masz ból dupy o jakieś miasto, wylewa się z Ciebie ta wielka prześmiewczość. Mnie to #!$%@?, mimo że jestem słojem i nie mam po co się burzyć.

czy zdewastowanej plazy


@bajceps: Plaża praska przy La Playi jest zdewastowana? Może plaża Żoliborz z barem i
  • Odpowiedz
@trzeciodkonca: Powiedz mi gdzie byłem a gdzie nie xD Jeśli chodzi o stolice państw to nadal twierdzę, że Warszawa jest jedną z najbardziej zadbanych w Europie. Nie znaczy to, że chciałbym mieszkać w Warszawie, wręcz przeciwnie.
Jeśli chodzi o miasta w ogóle - a nie tylko stolice - to najpiękniejsze jakie widziałem to Gandawa w Belgii.
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
@XpedobearX: nie, rzuciły się w oko jako lokalna atrakcja w "centrum" miasta xD (bo w sumie nie wiadomo co jest bardziej centrum, pomnik ku chwale rosji z zajebistym placem czy właśnie te gówniane miejsca).

Btw nadal wymieniłeś gówniane miejsca przy wiśle xD
  • Odpowiedz
Btw nadal wymieniłeś gówniane miejsca przy wiśle xD


@bajceps: Może zacznij od tego, że każde miejsce dla Ciebie będzie gówniane bo Wisła?

(bo w sumie nie wiadomo co jest bardziej centrum, pomnik ku chwale rosji z zajebistym placem czy właśnie te gówniane miejsca).


Centrum to nie jest jeden punkt, a obszar, no i tak na dobrą sprawę Nowy Świat można podciągać bardziej pod starówkę, choć nadal to po prostu Śródmieście.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: nie jest, jakoś w Krakowie, czy w Toruniu czuć fajnie klimat miasta i bez problemu można znaleźć urokliwe miejsca xD no ale co tam. BTW jak tam potężna stolica daje radę? Do 2050 uda się posiadać chociaż dwie pełnoprawne linie metra? #!$%@?, porównując do Pragi to aż żal dupę ściska z czym my wychodzimy do ludu xD
  • Odpowiedz
nie jest, jakoś w Krakowie, czy w Toruniu czuć fajnie klimat miasta i bez problemu można znaleźć urokliwe miejsca xD


@bajceps: Jak Toruń i Kraków zostały zniszczone w czasie wojny? Poza tym co Ty wiesz o Toruniu poza Starówką? Niby piękniejsza Wisła tam też jest? (tam nic nad Wisłą praktycznie się nie dzjeje) Też schody betonowe, i tak, mieszkałem tam przez rok. Poza starówką to wymarłe miasto z plagą dresiarni z Elany. Taka sama atmosfera jak nie wiem w Olsztynie.

Do 2050 uda się posiadać chociaż dwie pełnoprawne linie
  • Odpowiedz
@XpedobearX: #!$%@?, co to za argument? Tylko Warszawa cierpiała w trakcie wojny? To może Poznan i Wrocław jeszcze dorzućmy do tego. Warszawa jest po prostu brzydka w #!$%@?, zarządzana przez ludzi z wschodnim poczuciem estetyki i z hajpem "bo stolica". Pudrowanie wyglądu miasta za pomocą 3-4 wieżowców (zresztą jak zaznaczyłem dlaczego więc wszyscy kadrują zdjęcia tylko na ten cel?) nie czyni z tego gówna pięknym miastem. Raczej żywym skansemem zsrr
  • Odpowiedz
To może Poznan i Wrocław jeszcze dorzućmy do tego.


@bajceps: Czemu w takim razie tych urokliwych miastek nie wrzuciłeś, które tak ucierpiały a Kraków i Toruń?

Warszawa jest po prostu brzydka w #!$%@?,


Widziałem po prostu gorsze miejsca i nie mam zamiaru się nad tym spuszczać bo niezbyt mnie to na co dzień interesuje.
  • Odpowiedz