Wpis z mikrobloga

bo była mowa o wiśle


@bajceps: No i ta Wisła w tych miastach tak pięknie wygląda? Bo podałem Ci przykład rozrywkowego Torunia nad brzegiem Wisły, który nie oferuje nic, a przynajmniej nie oferował kilka lat temu jak tam mieszkałem. W dodatku po jednej stronie (starego miasta), bo po drugiej nie ma nic a tylko krzaki.
@trzeciodkonca: Nie musisz się ze mną zgadzać. To tylko moja opinia. Opinie są subiektywne. Ty masz inne zdanie i ja nie widzę w tym żadnego problemu. Także nie musisz mnie uświadamiać i wyprowadzać z błędu bo nie przedstawiam tego jako fakt tylko - podkreślam to po raz ostatni - moją prywatną opinię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@XpedobearX: to ze #!$%@? gówno beton nie oznacza, że brzeg jest od razu "piękny" panie xD btw skoro są to takie zajebiste miejsca, to dlaczego ciągle wrzuca się aż do porzygu te same zdjęcia warszawy? Sam zobacz na mapie rozmiar miasta, a ciągle walicie konia do kilku budynków w centrum xD #!$%@?, jezdzicie tam raz w tygodniu, aby oddac czesc?
@bajceps: Nie chce mi się z Tobą już gadać bo masz taki ból dupy, że szkoda tego słuchać. Wracaj oglądać pato rodzinkę z ukochanego Torunia, na Urzędniczej jest ciekawiej. Jak chcesz innych zdjęć to sobie poszukaj w necie, a panorama biurowców zawsze cieszy oko ludzi. Masz również ujęcia z praskiej strony, na praską stronę, stare miasto. Wystarczy poszukać, ale po co.

https://www.facebook.com/warsawbydrone/ - proszę
@XpedobearX: ale wiesz, ze mieszkam w warszawie i wszystko co pisze, jest odczuciem z pierwszej reki? xD Tu ani nie ma co robic, ani gdzie pojsc zjesc, ani gdzie posiedziec. Miasto sztucznie wygenerowanego hajpu. No jak napisałem wstyd #!$%@?, że czechy mniejsze, a stolicą zjadają nas na śniadanie. Zarówno pod kątem wyglądu, planowania przestrzeni i atrakcji jak i komunikacji xD A Ty dalej wklejaj jakies glupoty siedząc na obsranym targówku xD
Tu ani nie ma co robic, ani gdzie pojsc zjesc, ani gdzie posiedziec.


@bajceps: To masz problem albo jesteś zbyt alternatywny bo nie mam z tym kłopotu, moi znajomi też.

A Ty dalej wklejaj jakies glupoty siedząc na obsranym targówku xD


Implikujesz innym swoją sytuację?
nad innymi jak na warszawiaka przystalo xD


@bajceps: Gdybyś umiał czytać to wyczytałbyś w moich wypowiedziach, że jestem słojem. Nie idzie ci ta generalizacja, choćbyś miliona xD użył.

Wracaj do rodzinki na Urzędniczą bo przegapisz kilka ciekawych akcji. Może z czasem zarobisz na przeprowadzkę do Pragi, w ostateczności na Pragę, więc uważaj na lekką rękę do donate'ów.
brak argumentow = wyzywanie byle czym xD


@bajceps: Nigdzie Cię nie wyzwałem, w przeciwieństwie do twoich generalizacji na mój temat po raz kolejny. Uczepiłem się po twoich wpisach bo z plebsem ciężko rozmawiać, nara. Masz pierwszą obrazę.
@enzojabol: Mieszkam na Żoliborzu, mam wokół siebie parę pięknych miejsc chociażby ulicę Wieniawskiego, czy Cytadelę, to są naprawdę cudne miejsca, jeszcze pewnie można sporo wymienić, Park Stefana Żeromskiego wraz z odnowioną Prochownią to majstersztyk, naprawdę nie jestem zaślepiony i dostrzegam to :) Tylko po prostu jeśli patrzę na ogół to już nie widzę tego tak kolorowo, wiele miejsc w których muszę bywać mnie przeraża, po czym zdaje sobie sprawę, że jestem
no widzisz, a w warszawie po obu stronach masz krzaki x-D no i?


@bajceps: Chyba cię #!$%@?ło. Ostatnie kilka lat to zajebisty rozwój życia nad Wisłą w Warszawie. Nowe bulwary są zajebiste (na samych bulwarach jest stacja metra a knajpy bardziej czy mniej improwizowane są super) a te "krzaki" to też fajny pomysł, bo są to krzaki cywilizowane ze ścieżką, knajpami, plażami, miejcami na ognisko.
Zresztą, ludzie głosują nogami a ludzi