Wpis z mikrobloga

Mam kumpla - Michał ma na imię. Ostatnio cały czas mówi, że chce stworzyć jakąś witrynę internetową o kopaniu
Prosił mnie o pożyczenie hajsu na rozruch, ale nie wiem czy to wypali.. Co byście mi doradzili? Pożyczać czy nie pożyczać?
  • Odpowiedz
Widzieliście ten nowy serial na Polsacie, "Świat według Kiepskich"? Naprawdę nie sądziłem, że dożyję czasów, gdy tak wulgarne i żenujące treści będą emitowane w ogólnopolskiej stacji telewizyjnej, i to w porze największej oglądalności... myślałem, że po programach z muzyką disco polo Polsat sięgnął dna, a tu się okazuje, że puka od spodu.
k.....1 - Widzieliście ten nowy serial na Polsacie, "Świat według Kiepskich"? Naprawd...

źródło: comment_FCRrxnDTCQV8vlB5gN99GPrv6xHPp364.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Co sądzicie o faceliftingu Renault Megane? Ja mam mieszane uczucia - z zewnątrz na plus, nowe reflektory i przedni grill podobają mi się bardziej, niż w przedlifcie. Gorzej z wnętrzem - o ile te kwadratowe kratki nawiewu jeszcze jakoś idzie przeżyć, to zegary ewidentnie skopali. Przedliftowe jakoś współgrały z całością, natomiast te po lifcie wyglądają mi na zerżnięte z Volkswagena i ni cholerę tam nie pasują ( ͡° ʖ̯ ͡
k.....1 - Co sądzicie o faceliftingu Renault Megane? Ja mam mieszane uczucia - z zewn...

źródło: comment_xMmCW4ok3SqzIDqTwikOyJNjoZPxZKQF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dzisiaj do kin w USA wchodzi pierwsza część nowej trylogii Gwiezdnych Wojen - The Phantom Menace. Mam nadzieję, że nowa trylogia wyjaśni przeszłość Dartha Vadera - bardzo mnie ciekawi, jak to się stało, że przeszedł na Ciemną Stronę Mocy. Być może dowiemy się też, co się stało z Rycerzami Jedi albo jak powstało Imperium. Trochę nie rozumiem, czemu krytycy mają tak niepochlebne opinie - sądząc po fragmentach z programów telewizyjnych technicznie jest
k.....1 - Dzisiaj do kin w USA wchodzi pierwsza część nowej trylogii Gwiezdnych Wojen...
  • Odpowiedz