Wpis z mikrobloga

Nie ma co się rozpisywać jaka ta sytuacja jest żenująca. #zakazhandlu
Czy są w większych miastach organizowane jakieś manifestacje z tego tytułu?
Przecież to wygląda jak szturchanie patykiem społeczeństwa przez rząd i badanie tego gdzie leży granica.
Nie ma co czekać aż ktoś coś z tym tematem zrobi. Jak zgodnie z prawem zorganizować taki marsz/manifestację?
#bekazpisu, #bekazpodludzi, #wroclaw, #gdansk, #warszawa, #poznan, #krakow
  • 133
  • Odpowiedz
opresyjne państwo nie pozwala ci pić browarów na klatce schodowej


@Daleki_Jones: Akurat na klatkach schodowych nie ma zakazu spożywania alkoholu. Ba, nawet przed klatką możesz pić, byle byś stał we wnęce i nie wychylał nosa poza obrys budynku.
  • Odpowiedz
@alex-fortune: Wydaje mi się, że jak każdy najdzie swojego Janusza, to już będzie dobrze.
Część Januszy pamięta komunę... i z pewnością już kilka razy poczuli nieprzyjemne uczucie deja vu.
  • Odpowiedz
@vin42: W sumie ikea może być restauracją

@cadcadcad: Są plemiona gdzie zanim skonsumujesz związek ze swoją nową małżonką najpierw to robią od najstarszego czyli najpierw dziadek, ojciec... a na końcu Ty XD
  • Odpowiedz
@mnb-- Smuci mnie fakt że ludzie dają się ruchać przez państwo. Mamy naprawdę naród składający się z debili. PIS zabrania co raz to więcej, podnosi podatki, robi wszystko żeby tylko żyło się dobrze tym przy korycie. Smutne.
  • Odpowiedz
Niemcy jakoś nie mają problemu z zamkniętymi sklepami w niedzielę tylko oczywiście polaczkom zabierz to paraliż bo jak to żyć bez browarka w niedziele xD wstyd mi za moich rodaków
  • Odpowiedz
@FlasH: Haha kolega mi poprawił humor. Blokowanie demonstracji i podstępne przejmowanie terenów pod pomnik. Z tą propagandą pisowską to już bardziej rozumiem chociaż tak naprawdę mam w Polsce dwie, media lubiące pis i nie lubiące pis. Każdy bojownik z prawa czy lewa znajdzie coś dla siebie.
  • Odpowiedz
@DubStep_Gun: Ha, kolega dopiero się obudził że ktoś podatki podwyższa. Niech mi kolega pokaże rząd która je znacząco zniżył albo zniżył. Jeszcze na niejedną ekipę rządzącą będziesz miał okazję ponarzekać.
  • Odpowiedz
xD idź protestuj bo nie możesz wódki kupić przez jeden dzień

@Daleki_Jones naprawdę według ciebie problem sprowadza się do tego że ktoś nie będzie mógł kupić wódki czy tylko próbujesz kogoś na siłę ośmieszyć? Alkoholu unikam, i nawet nie pamiętam kiedy ostatnio kupowałem wódkę. Ale jednak zakaz godzi w moje prawa. Sprawia że moje życie zamiast być prostsze, staje się trudniejsze. I póki tutaj mieszkam, póki płace tutaj te wysokie podatki to
  • Odpowiedz
Tutaj naprawdę nie chodzi tylko o zakaz handlu, sam motyw tego wpisu był o przekraczaniu pewnych granic przez rządzących.
  • Odpowiedz
@tarou: @cadcadcad:

"rząd" xD

ey, a może zróbmy tak żeby WSZYSTKIE sklepy w polsce z każdej branży były otwarte 24/7 ? Dlaczego nie ?
No przecież nie będzie mi jakiś rząd czy właściciel firmy mówił czy mogę lub nie mogę kupić bułki lub etui do telefonu o 3:40 nad ranem z wtorku na środę !
Przecież ja mam prawo ! ja chcę ! Mamy 21 wiek !
  • Odpowiedz