Wpis z mikrobloga

Nie ma co się rozpisywać jaka ta sytuacja jest żenująca. #zakazhandlu
Czy są w większych miastach organizowane jakieś manifestacje z tego tytułu?
Przecież to wygląda jak szturchanie patykiem społeczeństwa przez rząd i badanie tego gdzie leży granica.
Nie ma co czekać aż ktoś coś z tym tematem zrobi. Jak zgodnie z prawem zorganizować taki marsz/manifestację?
#bekazpisu, #bekazpodludzi, #wroclaw, #gdansk, #warszawa, #poznan, #krakow
  • 133
  • Odpowiedz
@mnb--: Nie wiem co pisali mirki powyżej. Jedno jest faktem: obecny rząd to wzorowi demokraci i daje sobie lewe jajo urąbać, że gdyby ten zakaz nie miał potężnego, dosłownie potężnego, poparcia w społeczeństwie, w życiu by czegoś takiego nie zrobili.

Pogódź się z tym, że to daremne. Ogółem polskie społeczeństwo to etatyści, którzy nie chcą pracować XD weekend to święto - piątkeczek, piątunio. Do tego wystarczy poczytać taki wypok, gdzie jest
  • Odpowiedz
@Szilom: Nie. Bo to było by to samo tylko w drugą stronę. Niech o godzinach handlu decyduje po prostu
opłacalność. Gdybyś nie zrozumiał: chętnych na kupno etui o takiej godzinie było by kilku, kilkunastu tygodniowo. Dla odmiany, dziwnym trafem, w każdym dużym mieście możesz zamówić sobie telefonicznie ćpanie pod drzwi 24/d.

I racja nie ma co winić rządu bo robią swoją robotę, winić trzeba tę bandę bezideowców, która za takie drobnostki
  • Odpowiedz
@mnb--:

Czy są w większych miastach organizowane jakieś manifestacje z tego tytułu?

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
japrdl umieram w tak na poważnie? XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@mnb--: ja to w ogóle uważam, że należy skończyć z tym lewactwem i stopniowo powrócić do normalności: 6 dniowego tygodnia pracy i 80-90 godzinnego tygodnia. A jak komu nie odpowiada to niech zmieni pracę.
  • Odpowiedz
@vin42: będziesz mi mówił jak mam żyć w moim kraju, pewnie robisz w biedronce jak Tobie się nie chce pracować to idź na zlecenie a nie innym pracować nie dajesz co za ludzka pomyłka
  • Odpowiedz
@vin42: no i nie martw się, sprowadzam akurat Ukraińców do Polski, pracowników, nie znasz a oceniasz. Poza tym i tak murzyni z Afryki was zaleją i nie będziecie mieć żadnych szans, nas rodzi się więcej
  • Odpowiedz
@tarou: pomyśl o innych.Studenci dzienni, którzy mniej zarobią, pracownicy większych sklepów, którzy kończą pracę w sobotę o północy i po północy w poniedziałek zaczynają, że więcej ludzi będzie zwolnionych, że muzea stają się sklepami i tracą swój urok, o małych sklepikach, które czasami z niedziel miały większy utarg niż w inne dni.itd itd
  • Odpowiedz
@mnb--: Na swój sposób byłoby to ciekawe, jaka byłaby reakcja władzy gdyby ludzie w niedzielę chętniej protestowali przeciw decyzjom władzy mając ten czas dla siebie i wyrażenia swojego niezadowolenia, skoro ta władza zabrała im inne możliwości spędzania czasu.
  • Odpowiedz
@vin42 Piszesz z pogardą o lewactwie broniąc ustawy, która zakazuje handlu i została wprowadzona wszędzie tam, gdzie owo lewactwo ma się całkiem nieźle. Do tego jeszcze szczekasz coś o hipokryzji. Pewnie uważasz siebie za głos rozsądku i rycerza broniącego klasy robotniczej przed wściekłym kapitalizmem.
  • Odpowiedz