Wpis z mikrobloga

@Kieres: wcześniej był raczej rakiem, ale jego ostatnia płyta jest bardzo przyzwoita, na poziomie. według mnie ma dobre teksty i ciekawe bity. kawałek z Kasią Nosowską był na 1 miejscu listy przebojów trójki, więc płyta naprawdę godna uwagi.
  • Odpowiedz
@itec: Kękę XDDDDD C-----y głos i dykcja a do tego teksty non stop jak w tej paście z Cejrowskim chlip, chlip miałem takie c-----e dzieciństwo albo, że jego kobieta to jego ekipa i anjwiększy rak, że nei idzie na p--o, bo robi marcie budyń, no ja p--------e XD Ile można p-------ć o tym, że ma się żonę i dzieci, no sukces niewiarygodny.
  • Odpowiedz
Typowe wykopki k---a, tylko death thrash c--j wie co metal xD sam nie słucham rapu ale n-----------e na rapsy non stop i uważanie że to podmuzyka ehh
  • Odpowiedz
@kluss: @RelaeVEVO: Jestem sporym fanem Sławów, mam płyty, byłem na kilku koncertach więc się wypowiem. Ludzie sztosy byli zbyt przejaskrawieni jak Astek i Radek, za dużo tam było popisówy. Kiedyś piłem z nimi w knajpie i to są straszne cwaniaczki. Ale jednak Dandys Flow to był w ich wykonaniu bardzo duży krok do przodu i ogólnie świetna płyta pod każdym względem. Tekstowo wypadli kapitalnie, niektóre bity były świetne,
  • Odpowiedz