Wpis z mikrobloga

@Blazus:

Pro8blem jest to typowo uliczny rap bardzo specyficzne flow jak Mes i VNM trzeba lubić.

Mesa i vnma można nie lubić ale nie zarzuciłbym im braku flow, natomiast typ z problemu to dla mnie nawet wysławiać się nie umie nie mówiąc o rapowaniu serio nie pojmuje fenomenu tego gówno rapu
@johnkashtan: nie żeby coś, ale powiedz mi o czym rapuje Tede? Bo dla mnie tam nie ma ani trochę życia, tylko jakieś ruchanie, picie, ćpanie - typu "warszawka się bawi". Może nie ogarniam hip-hopu, ale to ma być przekaz a nie jakieś gówno. Choć oczywiście słuchaj co uważasz za stosowne.
No i wszyscy raperzy wymienieni. Brawo
Kiedy to do Was dotrze ze towno Wam do tego co inni lubia?
Jest popyt jest podaz, wiec chyba ten polski rap wcale nie jest taki zly. A jak ktos nie zna sie w temacie, slyszal tylko wsrh, rpk, chade i donguralesko, to niech w ogole sie nie wypowiada. Amen
Nie wiem,może nie wyłapałem w gąszczu wpisów,ale jest jeszcze kilka/u raperów/grup o których nie było mowy
1.hemp gru
2.zdr - była wzmianka ale krótka i nie o grupie tylko o tpsie
3.pelson
No i tyle ,ogólnie to ile ludzi tyle opinii,wiadomo są różne gusta muzyczne i nie ma co się o to spierać bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził