Wpis z mikrobloga

@K_aro: Małpa jest świetny, choć druga płyta nie była takim objawieniem jak pierwsza, trzeba tu jednak przyznać, że dużo czasu jest między jedną a drugą.

Ale np. taki Bisz, robi nawijkę pod nowocześnie brzmiące bity i to się trzyma kupy, nie jest na #!$%@?, tak samo OSTR, przecież dwie ostatnie płyty to newschool a miotą wszystko bez wyjątku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@GrzegorzJestem: ci nowi raperzy typu keke, bedoes, Young multi XD piha kiedyś słuchałem, ale zbrzydl mi się ten jego jeczacy głos.
No i Mezo - ten to jakieś disco polo #!$%@? #!$%@?, koncert ostatnio był w suchym lesie jak myjnie do aut otwierali XD
Tede to pajac z warszawki

Natomiast szacun dla ostr, fokusa i pezeta
  • Odpowiedz
Słoń jest najlepszy w swojej kategorii, do tego ma umiejętności w storytellingach, do wszystkiego doszedł sam, jest sobą, nic nie robi pod publikę, średnia wieku na koncertach dwa razy wyższa niż u waszych niuskulowych idoli

No rzeczywiście najgorszy łak ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MarianAlkoholik: Dokładnie. Nikt mu nie dorasta w Polsce do pięt na scenie horrorcoru. Na kazdej starej zwrotce #!$%@?. Chore melodie i Demonologia to kawał
  • Odpowiedz
@guma888 sa głosy których po prostu sluchac nie mogę bo mnie zwyczajnie irytują. Pono i Sokół do nich naleza. Tak samo jak vnm i quebo. Dlatego co do ich talentu sie nie wypowiadam bo go zwyczajnie nie poznałam :)
  • Odpowiedz