Wpis z mikrobloga

@Martingale ja takze kłeba szanuje, gosciu z małego miasta, bez wsparcia i udało mu sie wybić. Quebo jest autentyczny, inteligentny, a egzotyka, takze sie zgadzam była płytą roku. A to że candy poleciało na esce to sie nie ma co wstydzić, bo to kawałek na poziomie swiatowym, jak by było jay z i alicia keys to by była nagroda mtv, a że quebo ballade nagrał to polaczki mają bul dupy, bo u
@GrzegorzJestem: Przejrzałem cały temat i pozytywnie się zaskoczyłem. Nie został wymieniony tutaj żaden raper jakiego słucham, a myślałem, że fani jednych będą wyzywać fanów drugich tak dla zasady :) Wychodzi na to, że serio słucham tej "dobrej strony rapu".
@Adel87: o, wreszcie ktoś mądry się wypowiedział. "nienawidzimy wszystkich". xD
@GrzegorzJestem: największym łakiem na polskiej scenie są pryszczaci "fani" nazywający niepasujących sobie raperów łakami. przez tych niedorozwojów intelektualnych rap w Polsce zawsze będzie się kojarzył z przygłupimi nastolatkami.
a ja mam taką złotą receptę - ponieważ nie mogę przetrawić 99% 'niuskulu', to po prostu słucham tego, czym się jaram i nie frustruję się czytaniem co tam u nielubianych przeze mnie