Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam Pana, który rozpierdzielil mi związek. Prawda jest taka, że ja ze swoimi koleżankami postanowiłyśmy założyć tindera, żeby pośmiać się właśnie z takich delikwentów, jak kolega wyżej. Szkoda tylko, że to wszystko to cała jedną ściema, skoro wysyłałam nudesy to czemu ich tutaj nie ma poza zdjęciem brzucha? No proszę was, kochani. Dlatego, że żadnych zdjęć nie było, żadnego dowodu zdrady też nie ma, bo to co pisałyśmy to wymysły moje i
Nudziło się w szkole i mam takie "mądre" koleżanki, które wpadły na tak "cudowny" pomysł, żeby założyć właśnie tam konto. Napewno będzie to dla mnie przestrogą, żeby tak nie robić w przyszłości, ale to nie znaczy, żeby zaraz rozwalać komuś związek. Jestem w klasie maturalnej, stres przed maturą jest na najwyższym poziomie, a tu jeszcze takie coś.. Mój facet nazywa mnie dziwką, po czym się dowiaduje o tinderze, ja nawet nie wiem,
Tu dowód oczywisty, że jestem realna.
Jak ja mam teraz ratować swój związek?
Wasz kolega naopowiadal, że jestem dziwką, że bzykam się z kolesiami w necie. To nie jest takie łatwe, to jest całe jeb..ane technikum, przez które myśleliśmy o tym jak będzie wyglądać nasz przyszłość. No dawajcie propozycje, jak jesteście takimi kozakami, ciekawe, który z was jest prawdziwym mężczyzną i przejmie na klatę.
paniHOT19 - Tu dowód oczywisty, że jestem realna. 
Jak ja mam teraz ratować swój zwi...

źródło: comment_uYAkkUNHhPj1qgi57iOluSLGJYYKLyA8.jpg

Pobierz