Wpis z mikrobloga

#tinder hot 19 chce się ze mną bzykać z ciała 9/10 z twarzy 7/10 ma faceta i wiem kto to. Ma podpiętego instagrama gdzie ma podane imię i nazwisko i zdjęcia ze swoim „polishboyfriend”. Bzykać czy #!$%@? związek i wysłać kolesiowi na fb screeny z rozmowy jak wysyła mi nudesy i pisze ze chce żebym ja zerżnął? ANKIETA W KOMENTARZU
  • 185
  • Odpowiedz
@BROKOLINI92: zaplusowalem jedno i drugie wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale racjonalnie podchodząc lepiej jakbys od razu screeny wyslal jej bolcowi, bo zapewne rogi doprawia mu juz na boku, a kolejne poroże dorabiane byloby z Tobą, bo jak tinder rozpowszechniony to mało prawdopodobne zeby tylko do Ciebie tak pisała. Charakter zwykłej roksy zapewne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 245
@murarz_tynkarz_akrobata: panna ogólnie jest jebnieta mówi ze kręci ja jednorazowy seks z kolesiami z tindera. Pisze z nią z ciekawości ale od jej #!$%@? moge dostać wysypki. Mysle, ze wieczorem napisze do jej chłopaka i wrzucę tu screeny rozmowy bo dawno nie #!$%@? żadnej imby na wykop. Oby tylko moderacja nie usunęła wpisu tak jak ostatnio gdzie miałem ponad tysiąc plusów pod moja historia z innym tinderowym szlaufem.
  • Odpowiedz
Ta laska to ma podwójnego pecha. Ma faceta z którymchyba nie jest szczęśliwa a teraz jej bolec na boku chce ją wydać.


@biblee: LOL. Dziewczyna jest #!$%@?, a nie pecha ma XD
  • Odpowiedz