Wpis z mikrobloga

Ładna pogoda we #wroclaw więc poszedłem pojeździć z dziewczyną na rolkach, dokładniej na Mokrym Dworze na tzw. Most kilometrowy. Jak to we Wrocławiu bywa, dużo tam na około kiepskiej jakości kostki brukowej, więc postanowiliśmy założyć rolki dopiero na miejscu. Zdjęliśmy buty, zostawiliśmy z boku i pojechaliśmy rundkę tam i z powrotem. Cała jazda trwała z 10 minut, jak wróciliśmy to się #!$%@? okazało, że ktoś #!$%@?ł mi buty. Półtoraroczne buty Nike, żaden specjalny model, jedyne co je wyróżniało to to że były czyste.

Szkoda mi #!$%@? słów na to co się stało. Uważajcie na podludzi we #wroclaw
( ͡° ʖ̯ ͡°)
2403 - Ładna pogoda we #wroclaw więc poszedłem pojeździć z dziewczyną na rolkach, dok...

źródło: comment_LGoOGz68HXUkanxfRfAHi0d0yzHWRxV2.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Primusek: no ktoś jest podludziem bo sobie zostawił buty. Ta mentalność polaka xD I oczywiście typowe #!$%@? się do ofiary. "Okradli cię?" Po co zostawiałaś to w tamtym miejscu? Pobili cię? "Po co tam poszedłeś."
  • Odpowiedz
@2403: Na rolki chodzi się z plecakiem. Wiem jak to brzmi, ale w naszym pięknym nadodrzańskim mieście nie zostawiłbym nawet przepoconych skarpetek ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: tak, tak, tak sobie wmawiaj. Chcącemu nie dzieje się krzywda. Zaryzykował to ma. Złodziej złodziejem, ale nie ma prawa oczekiwać, że nikt nie sięgnie jak mu da okazję.
Mentalność Polaka? A gdyby okradli go tak w Niemczech to co wtedy powiesz? Albo na Ukrainie? Ogarnij się. I zmień nick, bo nie pasuje.
  • Odpowiedz
  • 460
@2403: Przecież największym podludziem to jesteś ty. Jak można zostawić buty gdziekolwiek?


Jak ktoś samochód zostawia na ulicy, to też można go zabrać?
  • Odpowiedz
@2403: Ja mam na szczęście rozmiar 47 i jest bardzo mała szansa, że takie buty będą pasowały takiemu złodziejowi.
Widać znaczek Nike przyciąga, jakiś droższy model?
  • Odpowiedz