Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wpis dodaje pod wpływem emocji, wybaczcie za błędy.
Zostałem pobity, pracowałem w gównopracy - sklepie z alkoholami. Miałem umowę zlecenie (wystawiona po prawie miesiącu pracy) i dnia 07.03.2018 została mi wypowiedzona przez właściciela (typowy Janusz, nawet wąsa ma). Miała trwać do 13.03.18 ale zrezygnowali z mojej pracy po tym jak powiedziałem ze skoro pracuje po 160h powinienem dostać umowę o prace. Powiedzieli ze obok jest żabka i żebym tam sobie poszukał pracy, mam do nich nie przychodzić już. Dzisiaj (11.03) poszedłem po pieniądze, pokazali mi dokument który mam podpisać - odbiór pieniędzy. Podpisałem X.Xxxx - inicjał.skrót od nazwiska. Po czym Janusz się #!$%@? ze ma być pełne nazwisko. Powiedziałem ze tak się podpisuję i chciałem wyjść. Były szef mnie złapał zaczął szarpać, ja powiedziałem żeby mnie nie szarpał i ze sobie nie życzę. Trochę mnie poszarpał i nie pozwolił wyjść (zamknęli drzwi) , po czym rzucił mnie na ziemie, przez skrzynki z butelkami, jego żona która tam była zaczęła mnie z nim podnosic do góry za nogi, gdy ten mnie dusił wyrwała mi portfel z kieszeni. Darlem sie i powiedziałem ze podpisze (jak mi zaczęło braknac tchu). Podpisałem, zwrócili portfel (zawartość nienaruszona), ja wybiegłem kupiłem papierosy i zadzwoniłem na policję. Policja przyjechała spisała mnie i szefa. I tyle. Babce wyrwałem trochę włosów (typowa may i talk to a manager dobiera ci się do kieszeni). Mam całe nagranie głosowe z tego zajścia.

Pytania:
Gdzie mam sie udac na obdukcje? Miasteczko pod wwa, niedaleko Pruszkowa Boli mnie ramie tak ostro. Krew mi poleciała z ust.

Jaki wniosek mam skierować do sądu?

Sprawa do PIPu w #warszawa, tylko co im powiedzieć skoro teoretycznie sie zgodziłem na taka umowe (Ale nie #!$%@? z miesięczna obsuwka).

Dodatkowo maja burdel w papierach, chwalili sie ze księgowa musiała dowalić im fałszywa fakture bo brakowało 11k podatku.

Co mogę zrobić żeby ich nauczyć i samemu dostać zadośćuczynienie za wszystkie krzywdy?

#prawo #patologiazewsi #patologiazmiasta #prawopracy #praca #policja #sad ♯Warszawa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 14
Powiedziałem ze tak się podpisuję i chciałem wyjść. Były szef mnie złapał zaczął szarpać, ja powiedziałem żeby mnie nie szarpał i ze sobie nie życzę. Trochę mnie poszarpał i nie pozwolił wyjść (zamknęli drzwi) , po czym rzucił mnie na ziemie, przez skrzynki z butelkami, jego żona która tam była zaczęła mnie z nim podnosic do góry za nogi, gdy ten mnie dusił wyrwała mi portfel z kieszeni


@AnonimoweMirkoWyznania: ja tak
OP: @maur: totalnie nic by mi się nie stało, mogłem tak zrobić ale wiesz. Pierwszy miesiąc nie masz umowy, praca na gębę, kasa na gębę i "możesz wziąć 80zł zaliczki", a teraz nagle wymagają podpisu pełnego?
Nie mam na dowodzie podpisu, jest nowy.

Tak jak @akado: mówi pomyślałem i zrobiłem. Przecież wiadomo że to ja odebrałem, mają kamery w sklepie. Ten facet chciał mi #!$%@?ć za groźbę o PIPie