Wpis z mikrobloga

graczol wstawił chyba w piątek wieczorem ss na instastory z odpiskiem ze poslka streamerka dawała dupy w niemczech.
Dziś wykop znalazł więcej zdjęć i szła dyskusja, że to albo luure albo honey i na tym się skończyło
@FedoraTyrone: kiedyś więcej siedziałem na wykopie, odkąd pojawiło się więcej polskiego yt na wykopie to już nie wchodzę tak chętnie na mirko :/

@marv0oo: może nie może tego usunąć, nie pytaj mnie :P na wykopie ktoś dał link do tego pod innymi tagami, ale nie potrafili tam rozpoznać kto to. Ja pamiętam te charakterystyczne rzeczy na ciele Pani miodek, więc no poznałem i stwierdziłem, że warto rozpowszechnić tą informację. Dodatkowo
@BananowyBananowiec: to teraz sobie zobacz ile na tych zdjęciach jest retuszu komputerowego i jak bardzo w tamtym miejscu kolor skóry jest zmieniony. No i chyba instagram zmieniony na prywatny i usuniety przed chwilą twitter kończy nam tutaj dyskusję. Dodatkowo teraz ludzie na jej chacie zaczynają byc banowani. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że to nie ona.
@MokrySuchar: ja nie mówię, że to nie ona bo jest duże prawdopodobieństwo
Instagram nie został usunięty bo ja normalnie siedze na jej profilu może zrobiła tylko jako prywatny
A banowani ludzie to się nie dziwie bo dajmy sobie byle jaką osobe nawet czystą w 100% ludzie wchodzą pod zdjęcia i piszą dziwko szmato itp byś nie usuwał? Zeby ją oskarżać to trzeba mieć 100% pewność, że to ona. Mi jedynie jeszcze