Wpis z mikrobloga

@Bunch: ale dalej nie wiemy co odpowiedziała jak powiedziałeś jej żeby się przesunęła bo nie wierze że nic nie powiedziałeś a ona po prostu stała i kręcisz z tego aferę twierdząc że miejsce jest ZABLOKOWANE kiedy cały wykop widzi że nie jest. twierdzisz że 200 osób w tramwaju chciało tam usiąść ale nie dało się bo laska stała i nikt się nie odezwał? dalej nie wiem gdzie to BLOKOWANIE, pewnie jakby
@Bunch: A ja lubię, bo z jakiegoś powodu stojący ludzie często nie powiedzą takiej osobie, żeby to wzięła, bo chcą usiąść, więc dość łatwo ogarnąć sobie miejsce w komunikacji miejskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U wykopków jak zwykle podwójne standardy. Hurr... Durrrr... opublikowałeś czyjś zdjęcie z twarzą w sieci.

Kiedy inne zdjęcie, zdjęcie kogoś innego z twarzą ma tysiące plusów i zadowolonych komentujących, na przykład:


@Picfan: Wiesz czym różnią się te zdjęcia od tego co Ty zrobiłeś? Tym, że zostały dobrowolnie wrzucone do sieci przez właścicieli.. Przecież to jest straszny przegryw robić ludziom zdjęcia z ukrycia i upubliczniać w internecie na popularnym portalu.
@Bunch #!$%@?ąc od tego, że raz, #!$%@? się bez powodu, dwa robisz komuś foty i wrzucasz to na wykop, to dwa, nie pomyślałeś może, że ktoś tam siedział, wstał a laska stoi tam gdzie stała?

Rozumiem, że jak obok mnie ktoś wstanie to mam stamtąd #!$%@?ć jak erbo przed logiką. Ja na przykład nigdy nie siadam w komunikacji, nawet jak cały tramwaj pusty, zwyczajnie się brzydzę, a młody jestem i mogę postać.
@Bunch: Ja też szkaluję za wrzucanie zdjęć przypadkowej osoby bez jej wiedzy (nawet bardzo!!!),

ALE nie mogę uwierzyć że nikt Cie nie poparł tylko wszyscy nagle chętni do podchodzenia i przepraszania takiego bambusa.
Jak ktoś blokuje miejsce, siadając na pierwszym z brzegu, zamiast drugim, tym głębszym, to też jest ok?
Nie wiem jak można się tak samolubnie zachowywać, też uważam że to jest duży problem.

I uwaga, TAK, podchodzę wtedy i
@Sirion: no mógłbyś się przesunąć, żeby umożliwić innym skorzystanie z miejsca, a nie jak pies ogrodnika: sam nie chce, innemu nie da. Tak wiem, można powiedzieć przepraszam i usiąść, super. Ale szok, niedowierzanie! Można też być miłym dla niosących ciężkie rzeczy/zmęczonych/niepełnosprawnych pasażerów!!! I jeżeli się zauważy że stoi się na przejściu do miejsca z którego i tak się nie korzysta to naprawdę można bezboleśnie się odsunąć