Wpis z mikrobloga

@SonyKrokiet: Dla mnie jest jasne, że jeżeli jest TŁOCZNO w autobusie i jest wolne miejsce, to siadając na nim rozładowujesz ten tłok. Miejsca do stania są obok, na środku. Serio uważasz, że ktos kto BLOKUJE innym miejsce jest normalny?
@Bunch:

Serio uważasz, że ktos kto BLOKUJE innym miejsce jest normalny?


Nic nie napisałem o normalności danej osoby, też uważam, że blokowanie wolnego miejsca jest co najmniej nie na miejscu. Dlaczego blokowała to miejsce, nie wiem, może uważała ze swojej perspektywy, że ktoś usiądzie lub będzie chciał usiąść i się jej spyta o pozwolenie
U wykopków jak zwykle podwójne standardy. Hurr... Durrrr... opublikowałeś czyjś zdjęcie z twarzą w sieci.
Kiedy inne zdjęcie, zdjęcie kogoś innego z twarzą ma tysiące plusów i zadowolonych komentujących, na przykład:
https://www.wykop.pl/wpis/30503937/heheszki-humorobrazkowy-pasjonaciubogiegozartu/
Tuż obok, nie trzeba daleko szukać przykładu.

Albo inny SEKSISTOWSKI wpis szeroko pozytywnie oceniany:
https://www.wykop.pl/wpis/30504609/takimi-dzwoneczkami-wykarmilaby-cala-wioske-smerfo/

Dlatego nadal podtrzymuje wszystko co powiedziałem i wrzucam takie zdjęcia. Śmiejąc się równocześnie z osób piszących takie rzeczy :) Więc cmoknijcie mnie w pompkę :)
@Picfan: Nie usunąłem pierwszego wpisu "bo ludzie cisnęli", tylko w pierwszym wpisie widniało INNE zdjęcie. To tutaj nie jest tym samym zdjęciem. Nie mogłem już EDYTOWAĆ tamtego wpisu. Z racji braku edycji, musiałem usunąć i zrobić nowy wpis.
@Bunch: To niezdrowe, że taka sytuacja wywołuje w Tobie napięcie. Żeby rozładować frustrację robisz zdjęcie z partyzanta i wrzucasz na ten smutny portal tworząc problem, który istnieje tylko w Twojej głowie.
Powinieneś przeprosić, usiąść i zapomnieć. Jeśli taka sytuacja Cię przerasta, to udaj się do specjalisty.
W dzisiejszych czasach wielu młodych ludzi boryka się z przeróżnymi zaburzeniami.
Tematem jest chęć nakreślenia problemu.


@Bunch: ty jesteś problemem

laska sobie stoi spokojnie jak inni a ty jej robisz fotki i kręcisz aferę zamiast po prostu usiąść bo pewnie byś się zmieścił, a jeżeli nie mieścisz się to mówisz żeby się przesunęła i siadasz.

Wyszło na to że widocznie codziennie blokuje miejsca w tramwaju bo po 8h siedzenia na dupie w robocie też nie chce mi się siedzieć w tramwaju
@Bunch: ale dalej nie wiemy co odpowiedziała jak powiedziałeś jej żeby się przesunęła bo nie wierze że nic nie powiedziałeś a ona po prostu stała i kręcisz z tego aferę twierdząc że miejsce jest ZABLOKOWANE kiedy cały wykop widzi że nie jest. twierdzisz że 200 osób w tramwaju chciało tam usiąść ale nie dało się bo laska stała i nikt się nie odezwał? dalej nie wiem gdzie to BLOKOWANIE, pewnie jakby
@Bunch: A ja lubię, bo z jakiegoś powodu stojący ludzie często nie powiedzą takiej osobie, żeby to wzięła, bo chcą usiąść, więc dość łatwo ogarnąć sobie miejsce w komunikacji miejskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)