Wpis z mikrobloga

@Bunch: ohui, nie wiedziałem że jestem takim problemem w komunikacji miejskiej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Rzadko kiedy siadam w tramwajach, jakoś wole sobie postać nawet jak miejsce się zwolni obok mnie. Ludzie z reguły po prostu siadają albo uprzejmie przepraszają, ale teraz wiem że w środeczku pewnie byli na mnie w-------i ( _)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@biblee czemu muszę powtarzać po sto razy to co pisałem? Naprawdę chcesz bym napisał kolejny raz o tym że powinno się albo siąść na dupie albo nie blokować innym siedzenia?
  • Odpowiedz
@Bunch: tylko duża liczba osob tu nie widzi żadnego problemu Niektórzy to by sie jeszcze ucieszyli ze moga zagadac do laski i ma pretekst
Tylko "stuleje" maja problem
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@lololo swoją drogą też bywam świadkiem sytuacji, że jadę w mega zapchanym tramwaju, ludzie stoją na środku. Wtedy ktoś siedziacy od wewnątrz wysiada, a facet obok niego nie zajął jego miejsca, tylko nadal tam siedzi jak imbecyl.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@BIvckdozen

Jedno jest pewne, nigdy nie ruchałeś


Doprawdy? Tobie i wszystkim innym, którzy sugerują strach przed kobietami... bylem w stanie namówić prostytutkę aby "dała" mi ZA DARMO #nojoke To podobno taka sama ranga co "zaliczenie własnej nauczycielki", hmm?

I to by było na tyle w temacie perswazji w kontaktach z kobietami i "zagadywania"...
  • Odpowiedz
@BalonowyBalon: "widziałaś" jeżeli już. Mówie o metrze w Grecji. A w Polsce to na pewno nie byłam na ruchomych schodach xD Co to w ogóle za dyskusja w której nie masz argumentów tylko coś wymyślasz? xD i to jeszcze takie p--------y

w całym mieście 80% ludzi to turyści więc o czym ty mówisz? o kulturze Greków czy kogo?

O kulturze ludzi w Atenach xD ciężko wywnioskować z prostego zdania?

w Polsce jest OK pod względem kultury
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Barnabo_Bazyli właśnie też się dziwię. Tym bardziej bo wykopki przecież lubią krytykować ludzie za takie "Januszostwo".

Są pewne przykłady poprawnego zachowania. Takie jak zwyczaje na schodach ruchomych. Jak chcesz sobie stać to nie stoisz na srodku BLOKUJĄC innych którzy chcą iść, tylko oczekujesz po prawej stronie. Podobnie I w autobusie. Jak ludzie stoją to ty siadasz aby nie zajmować miejsca wśród tych co stoją jak masz wolne miejsce.

PS
Spójrz na
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Niedowiarek są pewne zwyczaje, np. na schodach ruchomych też wszyscy powinni stać jak święte krowy na środku i przypuszczać tych, którzy idą jedynie na słowo "przepraszam"? Człowieku, zastanów ty się!
  • Odpowiedz