Wpis z mikrobloga

Akurat w tramwaju nie bede jak debil mówić ludziom wykładu o tym jak wypada się zachować (akurat ktoś może mieć jakiś powód aby tam stać/siedzieć/blokować/utrudniać innym życie i wyjdę na debila


@lololo: no więc właśnie, wyszłabyś na debila w tramwaju dając takie wykłady i na wykopie też wyszłaś.

Spójrz na zdjęcie, drugą ręką trzyma się ona jeszcze barierki blokując dostęp totalnie

@Bunch TOTALNIE teraz masz pretensje że ludzie trzymają
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@SonyKrokiet no właśnie nie, problem nie byłby wówczas tylko jest cały czas. Problemu nie byłoby gdyby tramwaj świecil pustkami, a był w nim tłok. Ludzie stali w przejściach (na zdjęciu tego nie widać).

Czy jak masz schody ruchome to osoba która staje na środku jak święta krowa też zachowuje się okej w stosunku do innych? Pomyśl.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Bunch: tylko duża liczba osob tu nie widzi żadnego problemu Niektórzy to by sie jeszcze ucieszyli ze moga zagadac do laski i ma pretekst

Tylko "stuleje" maja problem

Ja nie znajduje się w tramwaju aby RANDKOWAC.
Cccccco to w ogóle za komentarz nakazujący mi flirtować? Przedstawiam pewien problem a reszta robi sobie podśmiechujki z "zagadnień do laski".
  • Odpowiedz
@Bunch:

Czy jak masz schody ruchome to osoba która staje na środku jak święta krowa też zachowuje się okej w stosunku do innych?


Po prostu mówię, żeby się przesunęła, a nie kręcę aferę na cały świat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skończmy na tym, bo chyba się nie rozumiemy za bardzo, a dalsza dyskusja nie ma sensu
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@SonyKrokiet jest zasada, chcesz stać na ruchomych schodach to stoisz po prawej stronie albo idziesz.
Jak jesteś w autobusie zatłoczonym to zajmujesz miejsca siedzące a nie stoisz w tłumie ludzi powodując dodatkowo ścisk.
  • Odpowiedz
@Bunch: skoro tramwaj był pełny tak że ludzie stali w przejściach to gdzie niby miała stanąć ta pani ze zdjęcia?
bo wyobraź sobie że nie każdy chce siedzieć w tramwaju, może ją tyłek boli bo wraca od chłopaka albo ma chore stawy i nie może się zginać więc gdzie niby ma stać skoro twierdzisz że nie ma gdzie?

do tego nie wierzę że jeżeli tramwaj jest pełny to nikt by nie usiadł na tym miejscu bo pomijając stulejki jak op to na pewno było tam też pełno normalnych ludzi którzy by z tego EWIDENTNIE NIEZABLOKOWANEGO miejsca skorzystali gdyby tylko czuli taką potrzebę.

powiem jeszcze raz, następnym razem rób zatrzymanie obywatelskie i każ tramwajarzowi zablokować drzwi i jechać prosto na komende, następnie dzwoń do Ewy Drzyzgi i kręć aferę z
  • Odpowiedz
@Bunch: Ja kiedy tylko mogę, staję koło wolnego siedzenia, ale nie siadam, żeby jakaś staruszka, która być może w przyszłości wejdzie do pojazdu sobie mogła usiąść. Nigdy nie ustąpię stulejarzowi. Kultury trzeba was cepem uczyć
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@BalonowyBalon
1. Stanąć gdzie indziej w sposób w który nikomu nie blokuje dostępu do wolnego siedzenia.

Czemu muszę to powstawać po raz setny?
A za kolejne "stulejki" wylatujesz z dalszej dyskusji.
  • Odpowiedz
@Bunch: a mnie w-----a jak pasażer biegnie do tramwaju omijac pierwsze drzwi ale nie robie im zdjęć i nie wrzucam do internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
masz swoim zachowaniem dbać o to aby nie było niepotrzebnej utraty wolnego miejsca w i tak już zakochanym tramwaju.


@Bunch: Tak, mam co chwilę rozglądać się po tramwaju i skakać z miejsca na miejsce.
Nie. Stoję gdzie stałem. Ty powinieneś podejść to tego miejsca a ja wtedy Ci ustępuje..
Ewentualnie możesz zrobić mi zdjęcie i udostępnić moją facjatę na mirko, bo masz ze sobą problem.
  • Odpowiedz
@Bunch: Jesteś jednym z tych ludzi, dla których rozwiązaniem "problemów" jest tylko i wyłącznie jego własna wizja.

Zero kompromisów, rozmów, szukania innych - może lepszych - rozwiązań.. w dupie masz to co ktoś do ciebie mówi, zdanie czy opinie innych ludzi..

Ja cię dodaje na #czarnolisto bo szkoda mi nerwów na czytanie tego typu rzeczy.
  • Odpowiedz