Wpis z mikrobloga

Symulacyjna prasówka - tydzień 10/52

Drogie Mircy! zmieniają się zasady wołania. Zostałem poproszony przez użytkownika @IrvinTalvanen abym stworzył MirkoListę i nie wołał do każdego wpisu osobno, więc dziś robię to ostatni raz. Zostawiony plus łechta ego autora tego wpisu, ale żeby być wołanym trzeba się zapisać na listę pod tym LINKIEM

Oprócz tego, muszę powiedzieć, że jestem zdumiony ilością osób śledzących mój tag #bogdansymulant . Choć nic z tego nie mam, to cieszy mnie fakt, że społeczność Mirko to nie tylko programiści15k!

[ #cfd] Oto jak mądre algorytmy pomagają konstruktorom dobrać najlepsze wymiary wirników [ ART ]

[ #cfd] Już to wrzucałem, ale to jest hypnotajzin… (ostatnie wideo od NASA) [ MOV ]

[ #cfd] Analiza wyników CFD przy pomocy Wirtualnej Rzeczywistości. Przyszłość jest dziś [ MOV ]

[ #druk3d] Artykuł opisujący w jaki sposób powstają naprężenia resztkowe podczas druku 3D i jakie są sposoby ich minimalizacji [ ART ]

[ #fea] Ciekawy (choć dość specyficznie nakręcony..) filmik objaśniający w jaki sposób symulacje numeryczne prognozują rozwój pęknięć w materiale [ MOV ]

[ #fea] Symulacja implozji butelki modelowanej jako materiał hiperelastyczny w OpenFOAMie. Ktoś musiał się napracować.. [ MOV ]

[ #fea] Coś dla tych co studiują, bądź mieszkają we Wrocławiu - firma DES ART organizuje spotkanie gdzie będzie prezentować możliwości oprogramowania firmy Altair [ ART ]

[ #fea] Metoda Elementów Dyskretnych pomaga farmaceutom [ MOV ]

[ #fea] Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej o optymalizacji struktur siatkowych (to prawdopodobnie jest złe tłumaczenie) to zapraszam do lektury [ ART ]

[ #fea] Jesteś studentem? Może zainteresuje Cię certyfikat znajomości produktów Altaira [ ART ]

[ #inzynieria] Z okazji dnia kobiet, Pani Inżynier Agnieszka opowiada o pracy w Siemensie [ MOV ]

[ #inzynieria] Wężorobot z Harvardu [ MOV ]

[ #inzynieria] Artykuł o tym jak belgijscy studenci zbudowali elektryczny bolid przyspieszający do setki w 2.6s [ ART ]

[ #inzynieria] Szesnasto-cylindrowy silnik Stirlinga [ MOV ]

[ #inzynieria] Siostro, skalpel plus okulary do VRu na głowę proszę [ MOV ]

#nauka #mechanika #gruparatowaniapoziomu
Bogdan191 - Symulacyjna prasówka - tydzień 10/52 

Drogie Mircy! zmieniają się zasa...
  • 8
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (129)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @bn1776 @nieraz-nie-dwa @SVCXZ @weglowy @ThunderBeard @jaroszmiesozerca @relatively_final @EndriuGolara @rekq @skethoo @mackiy @Pan_Bober @psychku @Hyobyari @ksab @qubas89 @rador314 @przemd11 @mendrix @derylio1 @Kszyh @Migfirefox @Vadzior @Vincenzo @marcel_s @j557 @paprycjusz @KIruko @imprv @Kontestator @tabaluga88 @dawid121213 @noalejakto @ZjemCiBuraki @
  • Odpowiedz