Wpis z mikrobloga

Symulacyjna prasówka - tydzień 9/52

[ #cad] Artykuł o nowościach w bezpłatnym oprogramowaniu FreeCAD [ ART ]

[ #cad] Lista darmowych programów CAD [ ART ]

[ #cfd] ffire - solver do symulacji pożaru w OpenFOAM [ ART ]

[ #cfd] Sprzężenie CFD-DEM przy użyciu wolnoźródłowego solvera cfdemSolverPiso [ MOV ]

[ #cfd] Symulacja płaszczki [ MOV ]

[ #cfd] Artykuł o symulacji farm wiatrowych. Szkoda, że obrazy takie małe.. [ ART ]

[ #cfd] Zawirowania powstałe za skrzydłem samolotu [ PIC ]

[ #fea] Symulacja pianki w 3DExperience [ GIF ]

[ #fea] Żaróweczka. [ GIF ]

[ #inzynieria] Dlaczego polimerowe stenty powodowały zwiększoną ilość przypadków ataków serca [ ART ]

[ #inzynieria] Przyjemnie przedstawione naprężenia resztkowe w spawach. Wie ktoś czy to są wyniki symulacji nałożone na zdjęcie czy naprężenia zostały zmierzone na rzeczywistym obiekcie? [ PIC ]

Zaplusuj, a będziesz wołany następnym razem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nauka #mechanika #cae #bogdansymulant #gruparatowaniapoziomu
Bogdan191 - Symulacyjna prasówka - tydzień 9/52 

[ #cad] Artykuł o nowościach w be...
  • 18
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (151)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Migfirefox @ksab @kam966 @smatthy @wk26t @Xaarkes2 @icanthelpthat @kaszankaschabowa @j557 @derylio1 @Sierpik21 @Spiszka @relatively_final @Vadzior @sith92 @mendrix @ZjemCiBuraki @Nartenlener @macgar @dejvo @Magiczny_Bartek @Surykotka @kwanty @EndriuGolara @Gamgee @Ritycho @Kszyh @mackiy @Ciostek937 @Kontestator @Elmeer @Biggus_Dickus @Seraphiel @Piter93 @
@reroute: Ciężko powiedzieć. Wydaje mi się, że jak jesteś profesjonalistą i potrafisz zadbać o swoje wynagrodzenie to da się zarobić uczciwie (napisał ten co pracuje za granicą..( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Oprócz tego nie powinno się porównywać dwóch profesji na podstawie tego ile można na tym zarobić.. Mimo, że potrafię coś tam programować to moralnie czułbym, że się sprzedałem gdybym został programistą ( ͡ ͜
@orfan: Bardzo mi miło!

@Maciejo94: Pracuje w firmie będącą dystrybutorem oprogramowań Simulii (część Dassault Systemes - ta sama koroporacja co stworzyła Catie i SolidWorksa). Moja praca składa się z dwóch głównych części - przeprowadzam symulacje numeryczne dla różnych klientów, oraz pomagam osobom, które kupiły od mojej firmy oprogramowanie. Tak to z grubsza wygląda, chociaż do tego dochodzi też prowadzenie szkoleń z Abaqusa, kontakt z programistami, którzy tworzą software, czy też
@Bogdan191: Fajna praca! Jaki wydział kończyłeś? Polecasz coś do nauki MES, itd? Obecnie pracuję jako konstruktor dla automotive, w przyszłości chciałbym wejść w analizy. Proszę, tylko nie rzuć zbierania i dzielenia się z mireczkami tymi artykułami! :D
@Maciejo94: MiBM na AGH :) Polecam mieć dużo cierpliwości i bycie dociekliwym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Postaram się przygotować listę wartościowych pozycji, ale w moim przypadku to będzie się skupiało wokół MESa głównie. Fajnie by było jakby ktoś jeszcze przygotował coś z CFD, albo MBD - też bym sobie poczytał! ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Bogdan191: Dzięki i wołaj! Ja jestem na etapie kończenia magisterki. Zacząłem pracę w pewnej firmie związanej z automotive, ale poza fajnymi hasłami na swojej stronie internetowej jest to niewypał. :(
Powiedz mi, gdzie szukać pracy w UK? Mam na myśli strony typu pracuj.pl :)