Wpis z mikrobloga

Natknęłam sie na taki fanpage
Fanpage mowi o tym jak wazna jest sterylizacja kotow i psow (glownie chyba bezpanskich), zeby w efekcie nie rodzily sie kolejne bezpanskie zwierzatka. Idea słuszna, zgadzam sie z nia
I nasuwa mi sie takie pytanie: dlaczego nie sterelizujemy ludzi, ktorzy nie maja warunkow do wychowania potomstwa? Bezdomnych, patologicznych, objawiajacych sklonnosci destrukcyjne, w wielkim skrocie takich przy ktorych dziecko nie ma szans na w miare ludzkie warunki do zycia
Oczywiscie nasuwa mi sie mnostwo argumentow przeciwko czemus takiemu ale z drugiej strony wydaje sie to sluszne :D
JEstem ciekawa co Wy o tym myslicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #kiciochpyta #rozkminy #niepopularnaopinia
Pobierz
źródło: comment_lBb6u16PU2Sxe83g1htaYHeDRbGJ9vYb.jpg
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MangoZjem: imo to dobry pomysł, takich ludzi nie stać na środki antykoncepcyjne, płodzą dzieci, bo uprawiają seks, te dzieci pewnie trafiają do adopcji i na co to komu?
@Vigil: to troche co innego, Hitler nie zabijal zydow, zeby nie rodzili dzieci ktore nie maja szans na dobre warunki do zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@heretyk: to tez troche co innego, mi nei chodzi o to, zeby alkoholicy nie rodzili kolejnych alkoholikow, tylko zeby alkoholicy nie rodzili dzieci, bo mieszkaja pod mostem ;P i dziecko albo pod tym mostem z nimi nie przezyje albo wyladuje