Wpis z mikrobloga

@zakopiak: co nie czyni go złym, ja czasami opisuje sobie zmienne po polsku bo łatwiej mi się połapać w kodzie kiedy po dłuższym czasie do niego zaglądam. To tylko nazwa zmiennej nie ma wpływu na działanie czy cokolwiek poza wygodą dla autora oraz potencjalnych polskich programistów czytających kod.
@Nicescroll: Dla mnie jaki polskiego programisty, język polski w kodzie utrudnia jego czytanie. Skoro składnia samego języka jest w języku angielskim, to najwygodniej jeśli cały kod również taki jest. I jeszcze te pomieszane nazwy typu is_bilet_rodzinny.

Aż boję się zapytać jak wygląda gorszy.

@Scharnvirk: No przecież są jakieś funkcje, a mogło ich nie być... ( ͡° ͜ʖ ͡°) A zmienne mogły nazywać się a,b,c,x,n.

Tam
@Scharnvirk @zakopiak: Ktoś kto używa zmiennych nazw w projekcie nie zrozumie o czym piszecie xD

A poza tym klasa na 1500 linii odpowiedzialna za sto różnych rzeczy, bez żadnego podziału na logikę jest dla niego poprawna i w ogóle czego się typie czepiasz xDD

Skoro w restauracji kucharz może #!$%@?ć manianę i podać Ci gówno, budowlaniec może Ci gówno wybudować, to kolega @Nicescroll też może tworzyć gównokod :)
@marciner: Jak znam życie "programujesz" od 2 lat i po kilku tutorialach z youtuba jesteś pewien swojej racji oraz nieomylności, normalny syndrom debila wedle schematu #pdk.
W życiu takich pajaców omijam więc i tutaj cie oleję.
@Nicescroll: Może nie mam długiego stażu, ale 5 lat to nie jest jakieś tam "programowanie" jak to ująłeś ;)

Nieomylny oczywiście nie jestem, ale są pewne standardy, których trzeba przestrzegać jako programista. Jeżeli Ty "programujesz" i nie zachowujesz żadnego standardu, ani głównych zasad programowania, to nie zazdroszczę Ci i przykro mi, że straciłeś sporo lat programując, a i tak gówno-kod jest dla Ciebie niczym złym. Nie chciałbym nigdy uczestniczyć w