Wpis z mikrobloga

Mirki, mam, mam, mam!
W końcu mam swój samochód, wszystko co w życiu osiągnąłem, zapracowałem sobie na to własną pracą, nikt mi nie dał, i dzięki temu jestem podwójnie z siebie zadowolony. W dodatku spodziewamy się z żoną drugiego dziecka, to samochód będzie potrzebny. W leasing wziąłem w końcu Toyota RAV4 ver Selection Hybrid ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę #chwalesie oczywiście #programista15k xD taguje też #gdansk bo tu mieszkam, i może w końcu wybiorę się na jakieś wspólne #nightdrive :)

Pobierz Ponc3k - Mirki, mam, mam, mam!
W końcu mam swój samochód, wszystko co w życiu osiągn...
źródło: comment_MirwQgxnLmS9CuPlL0ZIlplB7t3RuhCu.jpg
  • 83
@Ponc3k: to chyba aktualnie najbardziej popularny egzemplarz RAV4 w Polsce ;-) tyle osob o nim mówi :-) swietny wybór. Jezdzilem troche tym modelem w ciagu ostatnich lat. Wygodne i bezpieczne. A i jak trzeba to w pole wjedzie :)
@SpalaczBenzyny: przy przelaczeniu skrzynii w tryb „S” auto owszem udaje ze zmienia biegi, co paradoksalnie powoduje ze jest wolniejsze niz w normalnym trybie kiedy jedzie po optymalnym zakresie obrotow ;)
@dzielnypacjent: Czemu niektorzy maja takie dziwne nastawienie do banków i pisza o "sidłach" przeciez jak bierzesz rozsadnie cokolwiek to tak naprawde mozesz miec i 10k kredytow/rat byle byl to rozsadny % twoich calych zarobkow.
W przypadku leasingu ktory jest na np. 3-5% to moim zdaniem nie warto czekac i odkladac np. 1-2 lata na samochod tylko rozlozyc to na np. 3-4 lata i miec odrazu z lekka rata nawet nie biorac
@laminio: Nie to miałem na myśli. Ostrzegłem tylko Mirka, żeby tak nie szalał z kredytami, tylko tyle, bo już niejedną w życiu tragedię widziałem i to u ludzi, u których nigdy nawet byśmy nie pomyśleli, że może coś pójść nie tak.
@WyjmijKija: Przeciez ciezko zmusic kogos do przejscia na uop zawsze mozesz wystawiac sobie nawzajem z kolegami faktury itp. rozne sa opcje. Jakby sie wzieli za kontrole czy pracujesz jak na uop
@WyjmijKija: Przeciez nie mowie o pustej fakturze. mowie o sytuacji gdzie rzad by wymagał wspolpracy z kilokami firmami aby byc uznanym za dzialnosc jednosobowa a nie kogos na samozatrudnieniu a tak podobno ma sie to odbywac chociaz tez glupie bo rzeczywiscie mozesz miec jednego klineta przez 2-3 miesiace a potem innego. Jezeli ty wystawiasz koledze fakture na 15k a on wystawia firmie matce fakture na 30k a oboje robicie w tej
@laminio: no spoko ale mój kontrahent jest na tyle duży że nie będzie się ze mną i kilkoma setkami innych na kontrakcie bawił w takie ciuciubabki i nas zatrudni na etat za stawkę podobną ale kosztów już nie pogeneruję