Wpis z mikrobloga

Mirki, mam, mam, mam!
W końcu mam swój samochód, wszystko co w życiu osiągnąłem, zapracowałem sobie na to własną pracą, nikt mi nie dał, i dzięki temu jestem podwójnie z siebie zadowolony. W dodatku spodziewamy się z żoną drugiego dziecka, to samochód będzie potrzebny. W leasing wziąłem w końcu Toyota RAV4 ver Selection Hybrid ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę #chwalesie oczywiście #programista15k xD taguje też #gdansk bo tu mieszkam, i może w końcu wybiorę się na jakieś wspólne #nightdrive :)

Ponc3k - Mirki, mam, mam, mam!
W końcu mam swój samochód, wszystko co w życiu osiągn...

źródło: comment_MirwQgxnLmS9CuPlL0ZIlplB7t3RuhCu.jpg

Pobierz
  • 83
leasing brałeś z Toyoty czy jakiejś firmy leasingowej?


@blooqkazoo: bezpośrednio od toyoty brałem leasing

Jak wrażenia z jazdy?


@blooqkazoo: dopiero 30 km wbiłem, póki co dla mnie ten samochód sam się prowadzi.

Jakie spalanie? 4x2 czy 4x4?


@blooqkazoo: nie sprawdziłem spalania jeszcze, zrobię to przy drugim baku. 4x4 wziąłem, wolę mieć kontrolę nad trakcją #pdk xD

Jak to CVT się spisuje w praktyce?


@iksdede: ja nie mam dużego
@Ponc3k: Ładne są te fotele a czy praktyczne pewnie się okaże( ͡~ ͜ʖ ͡°) fajne autko, oczywiści gratki i niech służy jak najlepiej. Trochę te kółka jakoś mnie gryzą, taki rozmiar masz w oryginale z salonu czy to jakaś przejściowa opcja na zimę?
@Ponc3k: Na zdjęciu mi się małe wydały ale chyba nie doceniłem rozmiaru auta, RAV-ki sporo urosły w ostatnich latach ( ͡º ͜ʖ͡º), fajne, propsy. Niby tylko od miesiąca prawko a dokonałeś lepszego wyboru niż nie jeden zaprawiony w bojach kierowca( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Ponc3k: no nie do końca ;) mieszkanie/dom jest Twoje tyle że masz wpis w hipotece co oznacza że nie do końca możesz sam zarządzać nieruchomością. Natomiast leasing faktycznie auto nie jest Twoje bo w dowodzie jest tylko bank. Osobiście polecam mało popularny w polsce leasing finansowy a nie operacyjny. Wtedy auto jest Twoje i w przypadku problemó banku masz sporo innych opcji :) Tak czy siak ładne auto niech nie sprawia