Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow w dzień kobiet mnie przeraża. Mojej dziewczynie pogorszył się wzrok, w weekend poszliśmy do okulisty, dostała receptę na okulary. A że u niej nie przelewa się z kasą to powiedziałem, że z okazji dnia kobiet dołożę się 200 zł do okularów a resztę będzie mi oddawała w ratach po 50 zł miesięcznie do września. Ucieszyła się zgodziła. Dzisiaj na #dzienkobiet po pracy chciałem jej kupić jeszcze bukiet róż żeby tak z gołymi łapami nie iść a i żeby też się jej przyjemnie zrobiło.
Przed chwilą do mnie dzwoni z pytaniem czy dzisiaj gdzieś wychodzimy. Powiedziałem, że nie bo chcę odpocząć w domu a i też mam parę rzeczy do zrobienia w mieszkaniu. Hurr durrr myślałam, że z okazji dnia kobiet gdzieś mnie zabierzesz. Więc za taki materializm kwiatów nie będzie.
Dodam tylko, że w weekend miałem urodziny, to oprócz tego, że dokładnie podała mi cenę prezentów którą mi dała. Oczywiście śniadanie ja robiłem, na kolacje ja zabrałem do restauracji i płaciłem.
Brak słów.

#zwiazki #zalesie
  • 19
  • Odpowiedz
@agio2010: Mnie kiedyś była już żona zaprosiła na romantyczny weekend do 4 gwiazdkowego hotelu. Była zdziwiona, że nie zorientowałem się, że to ja mam za to zapłacić xD A przecież to takie oczywiste. Zorganizować, zarezerwować też musiałem ja, ona miała tylko genialny pomysł...
  • Odpowiedz
@agio2010: mireczki, skąd się bierze takie betabankomaty? Jakoś nie mam szczęścia i jak głupia płace za siebie, ba, jak jadę do niebieskiego to nie dość, że gotuję obiad, to jeszcze robię porządne zakupy na obiad i na weekend. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@agio2010:
Skąd wy bierzecie takie różowe. Moja nawet jak robię kolację w domu to chce mi oddawać za składniki. Raz stawiam ja raz ona, jeśli chodzi o prezenty to cenowo zawsze jest mniej więcej podobnie.
Serio, nie wyobrażam sobie by w związku mogło być inaczej.
  • Odpowiedz
@Heheszkara i plus dla ciebie za takie podejście, niestety wiele różowych ma podejście, że to chłopak ma wszystko sponsorować. Zabawne jest to, że mają one duże powodzenie i czesto bankomaty aż walczą, który szybciej będzie z siebie wypluwal kase
  • Odpowiedz