Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie na studiach są tacy dziecinni? Dzisiaj poprawa egzaminu (który ja zaliczyłam na 4+). Wiedzą że będzie trudna bo doktór jest surowy i nie stawia trojek za ładny uśmiech, a i tak zamiast nauczyć się w tydzień to łudzą się ze będzie można ściągać albo że da łatwe. Czasem mi wstyd że jestem z nimi na roku. :/
#studia
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pizza-eco: i wiekszosc z nich i tak skonczy lepiej od ciebie bo robili cos wiecej poza nauka, beka z takich ludzi jak ty ktorym ojciec nagadal w podstawowce ze nauka jest najwazniejsza, a pozniej budzi sie taki zarozumialec w wieku 25lat z reka w nocniku bo okazuje sie ze kazdy ma w dupie to ze znasz kazda lekture. Ale za to masz swiadectwo z paskiem...
  • Odpowiedz
@pizza-eco a później te osoby najgłośniej krzyczą, że ich studia były bez sensu, nic się nie nauczyli i nie da się pracować w zawodzie, mają gównopracę i pomstują, na czym świat stoi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pizza-eco:
Jaki rak w komentarzach. W życiu takich ludzi są kolejne etapy "to przez xxx* mi się nie udało". Później idzie taki do roboty z wyśrubowanym CV i ma problemy z obsługa worda/excel'a.
  • Odpowiedz