Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, takie pytanie mam. Jak facet powinien się przygotować do zakładania rodziny (poczęcie dziecka)? Jest wiele stron, gdzie są zawarte informacje, ale głównie odnosi się do kobiet, a o mężczyznach jest niewielka garstka informacji. Może ktoś z was się wypowiedzieć czy robiliście szczególne kroki, aby zwiększyć prawdopodobieństwo szybszego poczęcia dziecka?
#pytanie #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mozesz teoretycznie polepszyc jakosc nasienia, nie pic, palic, zdrowo sie odzywiac itp
ale zwiekszysz szanse minimalnie

albo bedzie dobrze, albo nie
mam kilka znajomych par, ktore nie moglby miec dzieci, dopiero lekarze pomogli, innym znow nic nie pomoglo
a niektorzy, np u mnie tak bylo to raz dwa i dzieciak zrobiony
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania po pierwsze to idziesz zbadać swoje nasienie - koszt jakieś 100 zł wynik w ciągu godziny lub dwóch. Dzięki temu będziesz wiedział, czy z Twoim nasieniem jest wszystko ok.

Jeśli będzie ok, to wtedy pozostaje tylko kalendarzyk kobiety i wyliczenie dni płodnych.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania wszyscy gadają że kalendarzyk. A ja o swoje starałem się 3 miesiące i wychodzi na to że wyszło nie tak jak w kalendarzyku. Jedno jest pewne, tak jak wyżej napisali "ruchaj" a resztę zostaw naturze. Psychika i nastawienie jest ważne bo jak zaczniesz być maniakalnie nastawiony na poczęcie to nic nie wyjdzie. Twój plemnik to jakieś 10/15% szans na urodzenie zdrowego dziecka a reszta zależy od kobiety. Pozdrawiam OJDCIEC
  • Odpowiedz
Mirab3lka: Odstawić alkohol, papierosy, inne uzywki, najlepiej na ok 2-3 miesiące (nastąpi całkowita wymiana plemnikow) i wyłączyć podgrzewane siedzenia w aucie, tak samo nie kłaść laptopa na kolanach jeśli grzeje - w obu przypadkach temperatura może uszkadzac plemniki. To wszystko zwiekszy ilość zdrowych i prawidłowo zbudowanych, tym samym szansę na zapłodnienie :)

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz