Wpis z mikrobloga

@NajgorzejxD Bo nie mogę z Ciebie xD Jak można być takim idiotą. Nic nie pisałem o #!$%@? 10h ani słowa nie napisałem o tym że mi źle, ale nie, wypoki wyżej tak piszą to Ty wiesz ze mi też o to chodzi i nawet nie czytasz. Ja #!$%@? co internet robi z ludzi xD
@GrammarNazi: Tak - bo wyskakujesz z bzdurnymi argumentami, że obowiązków przybywa i trzeba docenić co się ma będąc w szkole.
To Ci odpowiadam, że to jest gówno prawda, bo sobie ludzie sami wrzucają dodatkowych obowiązków lub zobowiązań chociażby finansowych, a później narzekają jak to mają źle w życiu.
To Ty mi wyskakujesz z wychowywaniem dzieci czy też wynajmowaniem mieszkania. To skoro Ty, OP czy #!$%@? ktokolwiek inny ma zrobić dzieciaka, kupić
@GrammarNazi: No ale przecież on nie mówił o zabijaniu się. To tak jakby ktoś napisał "oo nie, znowu poniedziałek :(" a Ty byś mu napisał CO TAM PONIEDZIAŁEK, W PIĄTEK TO JEZUS NA KRZYŻU UMARŁ.
Zwyczajnie luźno ponarzekał, że ma najbardziej zapracowany dzień w tygodniu, nie była to jakas rozpacz, tylko luźny wpis na wykopie, że ktoś mu napisze np.

trzymaj się mirku, ja dzisiaj też 10 lekcji


bez jakiś zbędnych
@NajgorzejxD A pisałem że na to narzekam, że mi źle i jak OP może narzekać bo mam gorzej? No #!$%@? też nie. Bo chodzi mi o to, że każdy okres życia jest inny i wyjątkowy i zamiast stekać trzeba doceniać to co jest. W wieku nastu lat jest się młodym, można robić zajebiste rzeczy, nie martwić się o jutro, a po prostu z wiekiem to mija i nie mozesz tak wykorzystać tego
@NajgorzejxD Przykład - jak chodzilem do liceum to siedziałem przed kompem do 4 rano w wakacje grając z kumplami w Unreala, piłem tanie wino nad rzeką na wagarach z ludźmi z klasy, spotykałem się codziennie ze znajomymi, chodziłem do klubów i wyrywałem randomowe loszki. Czy mając żonę i dzieci mogę robić to samo? Nawet jeśli - to doba musiałaby mieć 48h żeby znaleźć czas na ogarnięcie pracy, spędzenie czasu z rodziną, granie
@GrammarNazi: Nadal się nie rozumiemy.
Jeśli wtedy za dzieciaka i teraz jesteś szczęśliwy to zajebiście.
Mi chodzi o to, że człowiek który miał zajebiste i bezstresowe dzieciństwo sam się #!$%@?ł w kredyt, dziecko i #!$%@? po 12h niech nie narzeka na swoje życie i nie mówi jak mu ciężko - bo to jest jego wybór.
Tak samo jak w przypadku chłopaka, który ma 17 lat (czy tam ile OP miał lat)