Wpis z mikrobloga

  • 217
@Buka_Buka kurła kiedyś to było. Za moich czasów ośmioletnie dzieciaki harowały w fabrykach po 12 godzin bez wolnych weekendów za 50 centów
  • Odpowiedz
@Buka_Buka: Licytowanie się kto ma gorzej. Masz zarąbane 7 dni w tygodniu i brak czasu dla siebie? Zaraz się znajdzie taki co powie, że on to nawet nie śpi i ma gorzej i ty to masz dobrze. Kurłaaa kiedyś to mężczyźni byli, teraz nie ma mężczyzn.
  • Odpowiedz
@Buka_Buka pierdy starego dziada, który nie ogarnia, że każdy wiek ma swoje problemy.

Już widzę jak płaczącemu dziecku, któremu upadł na ziemię lizak, tłumaczy że on ma gorzej, bo spłaca kredyt i pracuje po 10 h dziennie xD
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Nikt Ci nie kazał brać kredytu i #!$%@?ć na niego po 10h dziennie - ludzie sami sobie biorą dodatkowe obowiązki a potem: "O kurłłłaaaa jak mi jest źle, Ty to mosz dobrze".
I licytowanie się kto ma bardziej #!$%@? w życiu - #najgorzej

Mam paru znajomych, którzy właśnie w taki sposób lubią się licytować jak się spotykamy.
  • Odpowiedz
pierdy starego dziada, który nie ogarnia, że każdy wiek ma swoje problemy.


@wielki-elektronik:
A ja bym chciał do liceum xD, chociaż niedawno z niego wyszedłem. Ja wtedy nie robiłem absolutnie nic, czasem jakiś esej napisałem na zaliczenie i to tyle.
  • Odpowiedz
@NajgorzejxD Nikt mi nie każe, ale chcesz wychowywać dzieci gdzie? W wynajmowanym mieszkaniu z którego właściciel może Cię #!$%@? jak mieszkanie stanie mu się potrzebne? Czy może chcesz mieszkać z rodzicami na kupie?
Po drugie - nie napisałem ani słowa o tym że mam źle. Mam dobrze. Piszę tylko o tym, że obowiązków przybywa, kiedy masz naście lat to chodzisz do szkoły i jedynym Twoim zmartwienie jest kartkowka z pszyry, a nie
  • Odpowiedz