Wpis z mikrobloga

#poznan #wybuch #katastrofa #wiadomosci #csiwykop

Nie wiem czy już prasa podała do wiadomości publicznej. Sprawcą jest mąż kobiety, która została dekapitowana. Kobieta chciała od niego odejść, bo był agresywny. Nie mieszkali już razem. Mieli jedno dziecko. Jakiś czas temu sprawca tego wybuchu miał wypadek samochodowy. Dość tajemniczy, bo na prostej drodze uderzył w drzewo, tak się jakoś złożyło, że uderzył stroną pasażera, tam gdzie siedział jego 5 letni syn. Śladów hamowania nie odnaleziono. Dziecko jest w szpitalu w stanie ciężkim. Jego żona w noc wybuchu, chyba około 2 w nocy miała jechać do Wrocławia, prawdopodobnie była to próba ucieczki od męża. Druga zamordowana kobieta to przyjaciółka żony sprawcy, były umówione, że przyjdzie by wyprowadzić rano psa. Niestety została ona zasztyletowana przez męża przyjaciółki. Był z nią też jej mąż/chlopak. Zyje, ale nie wiadomo w jakim jest stanie. Sprawca przezyl i ma poparzone 90% ciala.

mistrz_tekkena - #poznan #wybuch #katastrofa #wiadomosci #csiwykop 

Nie wiem czy j...

źródło: comment_WuCJRZafxgDLE6oPHWYRPXQAHEU30SjW.jpg

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
Jeśli to prawda to bardzo gruba akcja. Może nie w porę to mówię, ale jeśli ktoś podłapie temat to bardzo mocny film na faktach może z tego kiedyś zostać popełniony.
  • Odpowiedz
Jedyny plus jest taki, że żyje i jest bardzo poparzony, więc karę wymierzył sobie sam.


@mistrz_tekkena: z całym szacunkiem, ale... #!$%@? tam kolego. Za to co zrobił powinno się go doprowadzić do stanu gdzie sam by błagał o śmierć, a nie "żyje i cierpi", więc w sumie karę wymierzył sobie sam ||
  • Odpowiedz
  • 0
@Majka94 rano jak się dowiedziałem, że znam te Beatę to dostałem info od naszej wspólnej znajomej, że Marlena/Milena została zasztyletowana, ale to nie było nic pewnego, tak twierdziła jej rodzina, oczywiście mogli się mylić. Mogło być tak, że otworzyli drzwi i zabił ją wybuch.
  • Odpowiedz
  • 0
@lavinka to był jej dom. On się wyprowadził do UK. Wrócił i ja w tym domu napadł. Ale dlaczego chciała wyjechać kiedy syn w szpitalu to nie wiem. Może chciała go ściągnąć później, może się bardzo bała o własne życie. Zresztą ta zagranica, ja tam słyszałem od jej przyjaciółki, że miała jechać do Wrocławia, ale może na lot.
  • Odpowiedz
"- Nie potwierdzam informacji, które pojawiły się w przestrzeni publicznej w tym zakresie, że zawalenie zostało spowodowane po to, ażeby ukryć ślady innego przestępstwa - powiedziała prokurator Magdalena Mazur-Prus, rzecznik Prokuratury Okręgowej. Rzeczniczka nie wykluczyła jednak, że mogło zostać wywołane "w sposób celowy". Jak dodała, hipotez jest bardzo dużo. - Na tym etapie postępowania pozwólmy pracować policji i prokuratorowi. Nie jest interesem ujawniać naszej pracy od kuchni. O tych hipotezach szczegółowo informować
  • Odpowiedz
@spere: Tragedia. Na gazeta.pl taki sam poziom komentarzy, tylko w przeciwnym kierunku. Ludzie to mają w tych głowach nawalone:

Wielokrotne przestępstwo konstytucyjne na początku i podpalenia butli za butlą z gazem by ukryć przestępstwo założycielskie mafii pislamskiej .

Zaloze sie, ze na Ealingu do polskiego kosciolka biegal co niedziele.

Zrobił dokładnie to, co kaczor robi Polsce. Jego do Tworek trzeba wywieźć, zanim Polskę całkowicie podpali.

katok.u.r.w.istan - żadne allahy akbary beżowe - tylko swojskość wódka i
  • Odpowiedz