Wpis z mikrobloga

#poznan #wybuch #katastrofa #wiadomosci #csiwykop

Nie wiem czy już prasa podała do wiadomości publicznej. Sprawcą jest mąż kobiety, która została dekapitowana. Kobieta chciała od niego odejść, bo był agresywny. Nie mieszkali już razem. Mieli jedno dziecko. Jakiś czas temu sprawca tego wybuchu miał wypadek samochodowy. Dość tajemniczy, bo na prostej drodze uderzył w drzewo, tak się jakoś złożyło, że uderzył stroną pasażera, tam gdzie siedział jego 5 letni syn. Śladów hamowania nie odnaleziono. Dziecko jest w szpitalu w stanie ciężkim. Jego żona w noc wybuchu, chyba około 2 w nocy miała jechać do Wrocławia, prawdopodobnie była to próba ucieczki od męża. Druga zamordowana kobieta to przyjaciółka żony sprawcy, były umówione, że przyjdzie by wyprowadzić rano psa. Niestety została ona zasztyletowana przez męża przyjaciółki. Był z nią też jej mąż/chlopak. Zyje, ale nie wiadomo w jakim jest stanie. Sprawca przezyl i ma poparzone 90% ciala.

Pobierz mistrz_tekkena - #poznan #wybuch #katastrofa #wiadomosci #csiwykop 

Nie wiem czy j...
źródło: comment_WuCJRZafxgDLE6oPHWYRPXQAHEU30SjW.jpg
  • 226
@KorelacjaProkrastynacji: #!$%@?ąc od tego czy miała czy nie miała tego bolca na boku, to co? Co z tego? To jest jakieś usprawiedliwienie obcięcia jej głowy i wysadzenia połowy kamienicy w powietrze? To stawia tę kobietę na równi z tym typem? Serio nie wiem po co ludzie na siłę doszukują takich rzeczy, i ty nie jesteś jedynym takim przemundrym cebulakiem który gada te kocopoły bo już w wielu miejscach czytałam że nie
nie miesci mi sie w glowie, co takiego sobie musi myslec taka osoba.. no jeszcze rozumiem uciac leb no ale na CH* wysadzac w powietrze kamienice, jeszcze bedac w niej? idiota do kwadratu
i wszyscy znajomi w związkach małżeńskich z dziećmi w rodzinie, z problemami i patologiczną połowką,


@KorelacjaProkrastynacji:
A nie musi być jeszcze ruda w okularach?
Ciężkie warunki postawiłeś, bo takich znajomych wśród emigrantów sobie nie przypominam. Jak poluzujesz "patologiczną połówkę", "z dziećmi" albo "w związku małżeńskim", to kogoś znajdę.