Wpis z mikrobloga

@BananoweSkarpetki: Chyba nie znasz realiów. Takie działania to jeden z etapów próby sprowokowania awantury na stadionie. Zaczyna się od wulgarnych przyśpiewek i wyzwisk, potem jakieś przepychanki przez płot, próby wydostania się z sektora. Jeśli nic nie pomaga to wywiesza się flagi do góry nogami. Jeśli nadal nic się nie dzieje to takie flagi się podpala, rzuca racami na murawę lub w innych kibiców... i tak dalej, i tak dalej.
@przegryw_ale_wygryw: cytując Kozackiego/Jaszczura:

Trochę zwariowałem no ale tak jest. Kibice Górnika oburzają sie, że nie dostaną punktów przy zielonym stoliku (!), które sami sobie juz dopisali (!!) i obarczają całą winą Legie (!!!), jakby ktokolwiek w Warszawie traktował Górnika jako poważnego kontr-kandydata do MP.
To powód żeby łamać prawo i robić #!$%@? - podpalenie kawałka materiału.


@BananoweSkarpetki: nie mam zamiaru usprawiedliwiac tutaj niszczenia swojego stanionnu przez kibicow, ale to co Ty piszesz jest rownie glupie.

Nie jest zwykly kawalek materialu. Wyobraz sobie inbe na Wypkopie gdyby jakis obcokrajowiec podtarl sobie dupie godlem polski, a nastepie oblal benzyna i spalil.

Lamac prawo o ktorym piszesz sprowadza sie do zniszczenia komus przesla w plocie- o rany, jedynym
@Hasz5g: Drogi Mireczku, doskonale rozumiem co to są barwy klubowe, sam kibicuje jednak głównie w siatkówce. Nie mam pojęcia jak można deklarować przywiązanie do tychże barw i jednocześnie w tak głupi sposób strzelić klubowi w stopę. Jak napisał @wojtas_mks: Ewidentnie widać że kibice drugiego klubu chcą sprowokować do odwalenia czegos głupiego być może sami łamiąc prawo, jaki jest problem w tym żeby zachować się jak dorośli ludzie, kibicować swojej drużynie