Wpis z mikrobloga

  • 164
Może nie mam dresów za miliony monet, a buty są brudne i słabo nadają się do biegania, ale cieszę się, że od tygodnia biegam.

Nie są to kosmiczne dystanse, ale tydzień temu ledwo przebiegłam kilometr, a dzisiaj już dwa kilosy bez zatrzymywania się :)

Wiem, że nie mam się za bardzo czym chwalić, ale sam fakt, że wstałam od konsoli już coś znaczy XD


#bieganie #biegajzwykopem #sport #chwalesie
Pobierz Szpeju - Może nie mam dresów za miliony monet, a buty są brudne i słabo nadają się do...
źródło: comment_FrelcPl996hmb9YBxavH2lOAokGL1BKg.jpg
  • 34
@Szpeju: i to jest świetny post o takie Mirko nic nie robiłem. Wielki szacun za to, że w końcu Ci się chce.Taka mała rada, choćby nie wiem co - nie odpuszczaj, dąż do celu i biegnij śmiało przed siebie. Życzę Ci duuużo wytrwałości w tym co robisz :)
@Szpeju szacunek dla Ciebie, ja sobie obiecuję, że do biegania wrócę w lecie, bo mi te temperatury odbierają radość spacerów, a co dopiero biegów ;)
Szacunek, sam jak zaczynałem biegać miałem ciężko przebiec 1 km bez zadyszki, teraz potrafię przebiec 10 km z 1, max 2 przerwami. Udało mi się zejść z 84 kg do 67 i naprawdę życzę Ci wytrwałości w dążeniu do celu, u mnie było ciężko bo jestem bardzo dużo na wyjazdach jednak próbuję utrzymać wagę jak i trzymać stale michę. Good luck! : )