Wpis z mikrobloga

Mirki!
Po raz pierwszy od jakichś 2 lat zrobiłem sobie obiad! (#depresja mocno here:/ )
Kiedyś lubiłem gotować (proste rzeczy). Teraz, albo obiady na mieście, albo śmieci. Ostatnie kilka tygodni było apogeum, zrezygnowałem z obiadów na mieście i zdarzało się, że jadłem tylko 2-3 kanapki dziennie :/

Przed Państwem kurczak w sosie sojowym i ostrym sosie chilli produkcji mojego kumpla (piecze dwa razy). Do tego makaron z wody :P

Serio, nawet nie wiecie jak się cieszę, że w końcu coś rusza się w tym moim smutnym jak #!$%@? życiu.
#gotujzwykopem #chwalesie
Pobierz GregPelka - Mirki!
Po raz pierwszy od jakichś 2 lat zrobiłem sobie obiad! (#depresja...
źródło: comment_1j8OmYPgT7XqGX0YpmYfxGV80lYKJsHk.jpg
  • 20
@GregPelka powodzenia mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na przyszlosc polecam ci makaron ryzowy (dostaniesz np w tesco, auchan albo lidl na tygodniu azjatyckim). O wiele lepiej pasuje do sosu sojowego.
Ostatnio to moje ubione danie na szybko. Makaronu nie gotujesz tylko zalewasz wrzątkiem na 4min. Ja smaze sobie kurczaka, dodaje przypraw i potem podsmazam razem z tym makaronem+ sos sojowy i mrozona mieszanka chinska. 10min roboty a smaczne
@steve__mcqueen schrupalabym sobie takiego w tempurze, ale u mnie to spełnia funkcje dania na mega szybko, więc zwykły podsmazony :)
Lubie na tyle sos sojowy ze nie przepadam za zaburzaniem go innymi przyprawami, daje tylko odrobinke soli, dosc sporo pieprzu i chilli w proszku. Czasami jak mam ochote to jeszcze trochę suszonej cebuli.
do kuraka dodales tylko te sosy i usmazyles

a kurczak w panierce?


@steve__mcqueen:
@Vladimirek_: Kurak + sosy + przyprawy wedle tego co mam akurat w szafie. Kurkuma, czarny pieprz, oregano, bazylia, itp.
Zapomniałem napisać - kurczak na parze.

kojarzę twoje wpisy i mam cię za spoko cumpla


@villemo69: Awww ʕʔ

Wiem co to znaczy mieć depresję, ale żeby nie móc #!$%@?ć kurczaka na patelnie i