Wpis z mikrobloga

Stało się... Dostałam wypowiedzenie... Niby przez nie należyte wykonywanie obowiązków przez co spadały obowiązki na innych... Ciekawe jaki wpływ miało na to 2 tygodnie l4...

Nie wiem czy iść z tym do sądu czy nie...
Jakieś doświadczenia? #prawo
#zalesie #przegryw #pracbaza

  • 110
  • Odpowiedz
@dorotka-wu Trochę zbyt mały kontekst, żeby się odnieść do tego. Jeżeli uważasz, że faktycznie wszystko robiłaś ok i chodzi o długie L4 to idź. Takie wypowiedzenie może utrudnić szukanie pracy niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: bez ostrzeżenia? rozmawiał ktoś wcześniej z Tobą na temat tego, że źle wypełniałaś swoje obowiązki? dostałaś wytyczne co powinnaś poprawić w swojej pracy czy wszystko z partyzanta?
  • Odpowiedz
  • 22
@dzihau jestem w szoku, nikt nic nie mówił, 3 miesiące temu dostałam umowę na stałe...

@GrammarNazi ale szukając pracy jeszcze się nie zdarzyło abym musiała pokazywać świadectwo pracy przed rozpoczęciem pracy
  • Odpowiedz
  • 11
@kocykocyk w tej firmie pracuje od września. Teraz byłam 2 tygodnie i z 3 razy po 3 dni bo mnie wyganiali żebym ich nie zaraziła. Ostatnio odmówiłam l4 i wyszło tak że skończyło się zapaleniem nerek i 2 tygodnie l4...
  • Odpowiedz