Wpis z mikrobloga

Stało się... Dostałam wypowiedzenie... Niby przez nie należyte wykonywanie obowiązków przez co spadały obowiązki na innych... Ciekawe jaki wpływ miało na to 2 tygodnie l4...

Nie wiem czy iść z tym do sądu czy nie...
Jakieś doświadczenia? #prawo
#zalesie #przegryw #pracbaza

  • 110
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Ten, dokładnie jak brzmi uzasadnienie wypowiedzenia? Zostało wskazane co konkretnie niby źle wykonywałaś? Wiesz o co dokładnie chodzi?

Nie ponosisz żadnych opłat w SP.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: U mnie na zakładzie mam wolny etat.System 4 brygadowy. Atrakcyjne wynagrodzenie-10.50 na rękę.Praca w młodym wielokulturowym zespole u lidera rynku.
Decyduj się szybko bo mam ukrainców i wietnamczyków na twoje miejsce. A jeden student to się zgodził nawet za 6.50 przyjść więc lepiej się nie zastanawiaj tylko wyślij mi swoje CV.Może przejże.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: pracodawca powinien w wypowiedzeniu określić jakie obowiązki nienależycie wykonywałaś i w na czym to nienależyte wykonywanie obowiazków polegało
  • Odpowiedz
@dorotka-wu idź do sądu pracy, jak Ci nagle to dali, bez wcześniejszych rozmów, ostrzeżeń itp. to każdy sędzia cię poprze. Generalnie sądy pracy są bardziej przychylne pracownikom także jazda z januszami.

Do kwoty sporu 50k masz sprawy praktycznie za darmo więc tracisz tylko czas.
  • Odpowiedz
Inżynier - edukacja techniczno-informatyczna studia magisterskie - mechanika i budowa maszyn


@dorotka-wu: nie znam sie, ale wypowiem. Brzmi jak coś po czym powinnaś rachu ciachu dostać pracke jakąś!
  • Odpowiedz
@dorotka-wu jesteś trochę into komputery i język angielski komunikatywny? Może zaaplikuj jako junior tester do którejś z szczecińskich firm it? Zorientuje się w temacie która potrzebuje.
  • Odpowiedz