Wpis z mikrobloga

Czy to mlm?

@Lolek31: Tak: http://www.networkmagazyn.pl/wielka_gala_vantis_holding_8_lat_wspolnego_biznesu

- Realista 17.01.2018 01:05

Byłem na gali tego Vantis, to typowa piramida. Dużo gładkich słówek i wzajemnego kadzenia. Duzo ludzi elegancko ubranych ale według mnie nie stoi za tym nic niesamowitego. Dużo obiecują ale zarabia według mnie głównie prezes i parę osób z jego najbliższego otoczenia. Typowy MLM z bardzo przyzwoitą oprawa. Jeśli chce byc tego częścią to ok ale jak dla mnie to stracony
  • Odpowiedz
@Lolek31: Jeżeli napiszesz komentarz, że np MLM o nazwie "#!$%@?" to piramida finansowa, to oszuści od #!$%@? wyślą żądanie do moderacji wykopu o usunięcie twojego komentarza, bo to pomówienie naruszające dobra osobiste #!$%@?. Wykop nie chce problemów i moderacja usuwa komentarz.

Oszuści wykorzystują ten straszak również w stosunku do dziennikarzy i twórców anty-fanpejdży na fb.
  • Odpowiedz
@renalum: Nie no normalna firma jak ma nieprzychylny komentarz to stara sie albo wyeliminowac problem reagujac na konstruktywna krytyke albo zlewa takie rzeczy. Dla mnie jesli cos ma same pochlebstwa i tylko pozytywne opinie jest malo wiarygodne. To dlatego w google jest komunikat ze niektore wpisy mogły zostac pominiete na mocy jakiejs ustawy. Dobra nie drazmy tematu. Życzę wszystkim pasywnego dochodu i szczescia w pelnej mocy i synergii:)
  • Odpowiedz
@KolejnyWykopowyJanusz, A co Ty uważasz? Oglądałem ich filmiki bo ktoś mnie chciał do tego wciągnąć. Wciąż się dziwię, że ludzie myślą, że prawdziwi biznesmeni chodzą w garniturach i wywyższają się swoją wiedzą i chcą się dzielić swoimi doświadczeniami oferując sprawdzone modele biznesowe i rozwój w każdym aspekcie życia. Normalny człowiek sam sobie znajdzie partnerów do interesu i nie będzie uczestniczył w pseudo szkoleniach bo będzie chciał rozwinąć firmę a także mieć
  • Odpowiedz