Wpis z mikrobloga

  • 1774
Idę sobie spokojnie na autobus a tu nagle dwóch ziomkow idzie z naprzeciwka, wyciągają miecze(dosłownie ( _) ) i do mnie "za kim jesteś?" ja wtf myślę i mówię "ja nie kibicuje" oni "to pokaż smycz, klucze pokaz" wyciągam i widzą że nie ma żadnej zawieszki mówią "dobra ale pamiętaj tylko Wisła na tym osiedlu" xDD
#krakow taki piekny
  • 69
@obci: zapamiętaj na przyszłość. Jak cię pytają za kim jesteś to odpowiadaj - Jak to za kim? No no oczywiście, że za naszymi! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@etikan: A jeśli faktycznie jesteś z Azorów to popytaj już niekompletnych częściowo ( ͡ ͜ʖ ͡) przerzutów kolegów( zostały same jednostki które są zdolne do mazania po blokach i chodzenia kanałami ;) ) Ale na 99% jesteś typowym chuderlakiem, piwniczakiem.
@obci: A Ty podpowiedziałeś "Za powszechnym dostępem do broni palnej", potem ktoś zaczął rejestrować całą akcje z ukrycia, oto niepublikowane nagranie tego co działo się dalej:
@matti1231 ja sie nawet nie napinam Hooliganie. Śmiać mi sie z was wszystkich napinaczy chce, nie ważne z którą stroną trzymacie - wystarczył jakis żenujący wpis i już Ci ciśnienie skoczyło. Kiedyś z tego wyrośniesz bo zobaczysz jakie to słabe jest tak naprawdę. ))¯_(ツ)_/¯