Wpis z mikrobloga

#dziendobry :) W radiu i w internetach trąbią o strasznych mrozach, które nawiedziły Polskę. Ale czy my przypadkiem nie odzwyczailiśmy się od srogich zim?? Nie muszę jakoś specjalnie sięgać pamięcią wstecz żeby przypomnieć sobie o tym jak jakieś 8 może 9 lat temu jak rankiem wychodziłem na parking to samochód pokazywał, że jest -35 stopni. To była sroga zima () a nie jakieś marne -12 czy -15 stopni :P
A Wy jakie pamiętacie najniższe temperatury?
#pytanie #glupiewykopowezabawy
acidd - #dziendobry :) W radiu i w internetach trąbią o strasznych mrozach, które naw...

źródło: comment_l9aMMxSCt6Iv1z7YMlDdNgMbU8HEfu4Y.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@acidd Za gowniaka w podstawowce byla fala mrozow i raz d------o -34. Nie bylo zmiluj, matke mnie smarowala kremami na ryju jak przed wejsciem na k2 i zadupialem piechota z zamarznietym (ale jakze nasmarowanym!) pyskiem. Mialem z 8 lat.

A ostatnio to w zeszlym roku -27. Zgadalem sie z kumplem na fajke przy -27 i ratowalem jakiegos futrzatego cymbala ktory przy -27 z---------l po moim placu i schowal sie do garazu
  • Odpowiedz
@ElCidX: @Dzony_ze_suonca: niestety nie znalazłem dowodu :( musicie mi uwierzyć na słowo :P
a jak sobie pomyślę co w moim życiu wydarzyło się przez te 8,9 lat to się nie dziwię, że te zdjęcia wyparowały ;)
  • Odpowiedz