Wpis z mikrobloga

Chce się wreszcie wyprowadzić od rodziców do dużego miasta tylko, że mam wykształcenie gminazjalne w wieku 22lat :/ Liceum robię zaocznie, zacząłem teraz drugi semestr. W jakiej pracy mogę zarobić 2,5knetto+ bez nocek?

Mam rok doświadzczenia w pracy na magazynie, może tu coś się uda znaleźć. Myślałem też o kelnerowaniu. Ktoś tak pracuje/pracował i coś opowie? Macie jakieś inne pomysły gdzie się warto zakręcić?

I kwestia wyboru miasta. #warszawa czy #wroclaw ? Gdzie życie jest tańsze i czy różnice są duże? Gdzie więcej koncertów i jakichś atrakcji? Ceny pokoi są takie same. z tego co widzę. Co wybrać?

#pytanie #gastronomia #praca #wynajem
  • 16
@mynameisjon66: Masz uprawnienia na wózki? Jeśli tak, to idź na magazyn, 2.5-3k lekko wyciągniesz bez nocek. Popatrz sobie na taką miejscowość pod Warszawą jak Błonie - jest tam w #!$%@?, ale to w #!$%@? magazynów - popatrz na google maps na takie adresy jak pass 21, Batorego czy Kopytów. Pracę z doświadczeniem na magazynie + uprawnieniami dostaniesz tam w 1 dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robertx: Tak mam uprawnienia na szczęscie :D Jak będę zarabiać 2,6k minus mieszkanie 900 minus 600 jedzenie to zostaje 1,1k. Da się za taką kwotę żyć w wawie? To znaczy kino raz w miesiącu, silka, kluby(alko przed albo narko, bo w klubie za drogo xD) i nie nie wiem co tam jeszcze się w wielkim świecie robi
@mynameisjon66 nie wiem czy się zmieścisz w 600zl za jedzenie. To bardziej dieta na parowkach, albo płatki i obiady w barze mlecznym. Dolicz do tego miesięczny na komunikację jeśli masz dojeżdżać metrem czy tam autobusem/tramwajem. Za 900zl we Wrocławiu znajdziesz pokój jednoosobowy.
Do Amazona biorą chyba każdego, jak masz kurs na wózki to nawet się możesz wkręcić do lepszej roboty tam. Obiady chyba dalej za złotówkę, autobus do pracy darmowy.
@mynameisjon66 jakbyś się szybko zdecydowal i chciałbys pogotowac w knajpie azjatyckiej to mogę Ci to ogarnąć. Przy 3-4 dniach w tygodniu (14dni w miesiącu) po 11h 3k wyciągniesz minimum. Mówię o Wrocławiu. Wstępnie proponuję, bo będzie chętny gościu
@mynameisjon66 najlepiej jakbyś po prostu umiał trzymać woka w ręce, już z podrzucaniem nie trzeba, ale żeby jakoś sprawnie to szlo. Wszystko jest do nauczenia się. Tylko że właśnie czekamy na jakiegoś kucharza, który ma dać znać czy będzie czy nie.
@klokupk: Ja póki co odpadam, bo najpierw z miesiąc chce popracować u siebie w mieście, żeby mieć na start trochę funduszy. Około 10 kwietnia bym się wyprowadzał mniej więcej. Ale dzięki wielkie za propozycję :)
@mynameisjon66 Chcesz najpierw sobie robote ogarnąć i dopiero przyjechać? Chyba najlepsza opcja będzie. Albo ustawić kilka rozmów o pracę w jeden dzień i przyjechać. W każdym razie jak będziesz już się zbierał to daj znać, może coś się znajdzie. Powodzenia :)