Wpis z mikrobloga

Czemu karma wraca ale tylko zła. Staram się byc dobrym człowiekiem, nie życzę nikomu zle, ze wszystkimi mam dobre stosunki, mam dużo znajomych przez to ze jestem miły i szczery. Może dzisiaj wroci? Jak dzisiaj wpadnie szóstka wtedy wylosuje jedna osobę z pulsujących i kupię jej najnowszego iPhone. #rozdajo
N.....N - Czemu karma wraca ale tylko zła. Staram się byc dobrym człowiekiem, nie życ...

źródło: comment_VwG5pCnM4hwEJDmUZ6zxDEzfDoGbD2pp.jpg

Pobierz
  • 35
@NickciN: Po co wyrzucasz pieniądze w błoto. Wygrana w lotto to bajka dla dzieci, a i tak 90% wygranych w dwa lata jest bankrutem, bo za duże pieniądze na raz. Lepiej zacznij budować swój biznes to pieniądze będą i satysfakcja będzie
@NickciN Bo życie takie właśnie jest, im lepszy dla ludzi jesteś tym więcej "chu.. z tego masz" w takim sensie, że możesz i całe życie mieć pod górkę. Ja niestety też mam wiecznie po górkę, dopiero ostatnie pół roku pokazało, że może być inaczej.
@NickciN skoro jesteś życzliwy to karmą dla ciebie jest to, że inni są życzliwi dla ciebie, a nie będę miły to dawać wygrana w Lotto ( ͡º ͜ʖ͡º)